haloween tatralandia v

Navštívte Aquark Tatralandia 3.11.2018 a užite si halloweensku zábavu.

Škola fantázie a IQ park

Areál Tatralandie vás aj túto jeseň privíta v halloweenskom šate s neopakovateľne tajomnou atmosférou. Čaká vás plávanie v čírej, termálnej alebo slanej vode pod palmami, jazdenie na toboganoch alebo surfovanie v Surf Waves Tatralandia, a to všetko spestrené halloweenskymi dekoráciami, hrami a originálnymi umeleckými dielami z rúk umelca Jaroslava Čecha.

I keď od veľkolepej svadby kostlivcov Seňority Conchity a Seňora Pedra ubehlo muchos vody v toboganoch a presypalo sa muchos vĺn v bazenoch Tatralandie, zaiste si spomeniete na grandióso krstiny ich syna Raffaelita. Odvtedy Raffaelito vyrástol a teraz sa teší ako zasadne do lavíc Školy Fantázie a vylúšti hlavolamy IQ Parku. Poďte toto dobrodružstvo prežiť s Raffaelitom.

Preplávajte slané aj sladké vody Tropikany, zvanej tiež Tropical paradise, prejdite hustým porastom tropických paliem a lian. Zavedieme vás do Školy fantázie, kde vám odhalíme čaro a krásu školských predmetov ako Hókus-pókus chémia, Prírodológia a tajov života na planéte Zem, Kostlivčina - jazyka Tatralandie či Telo-cviku. Svoje mozgové závity si preveria malí niños, ale aj veľkí muchos pri riešení rébusov IQ parku - stretnete sa s drakom, zájdete k Piškvorkovému hradu, zažijete hókusy pókusy v laboratóriu profesora Hydrogénia, dokonca si na hudobnej výchove zaspievate so Sirénou. Pre malých muchachos je pripravená detská hra. Žiačikovia dostanú žiacku knižku, do ktorej za splnené úlohy dostanú pečiatky aj známky.

Viac informácii nájdete na: https://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/novinky/skola-fantazie-a-iq-park/

Kontakt
Infocentrum Tatralandia

PON-ŠTV (11:00 - 19:00)
PIA (11:00 - 20:00)
SO (10:00 - 20:00)
NE (10:00 - 19:00)

Tel.: +421(0) 915 834 644
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.