damske slapky

Horúce letné dni, najmä v období dovoleniek, nás často vyženú von. Chceme si oddýchnuť, zabaviť sa a v neposlednom rade osviežiť. Veľkým lákadlom je voda. Deň strávený pri jazere, alebo týždňová dovolenka pri mori je dobrý spôsob, ako vypnúť. Detaily tvoria celok a preto treba myslieť na viac aspektov, aby bol Váš výlet vydarený. Jedným z nich je obuv a s ňou spojené doplnky. Čo si teda k vode so sebou zobrať?

Šľapky sú obľúbenou dámskou obuvou už desaťročia. Určite nespravíte krok mimo, ak si ich so sebou zoberiete k vode. Tento druh topánok so sebou prináša mnohé  výhody. Počas horúcej letnej sezóny môže byť nosenie uzavretých topánok nepríjemné. Potenie nôh spôsobuje problémy ako svrbenie, či dokonca plesne. Môžete tomu predísť a to nosením šľapiek. Udržujú Vaše nohy v chlade, nepotíte sa v nich, takže predídete zápachu a navyše sú pohodlné.

Pohodlie je dôležité. V tomto prípade je komfort dámskych šľapiek spätý so zdravím. Ich nosenie kladie menšiu záťaž na kolená, máte v nich prirodzený pohyb tela. Kĺby sa nezaťažia a vyhnete sa tak možným budúcim zdravotným komplikáciám. Gumený materiál zabraňuje zraneniam počas rôznych druhov dovoleniek. Pri bazéne ochráni pred šmykom na mokrej podlahe a pri mori stlmí náraz, ak sa Vám podarí šliapnuť na morského ježka.


V čom spočíva výhoda dámskych sandál a šľapiek?

Nosenie dámskych sandálov má podobné výhody, ako dámske šľapky. Sú rovnako praktickou voľbou pre Vašu dovolenku, no predsa sa tu nájdu rozdiely. Sandále Vám pri obúvaní zvyknú obopínať členok, čo zaručuje podporu chodidla. Nemusíte sa tak báť fyzických aktivít, ako je beh po pláži. Na rozdiel od šľapiek sa v sandáloch veľmi neodporúča ísť do vody. Síce vyschnú, ale guma je predsa len vhodnejší materiál do vody, ako koža.

Dámske šľapky a sandále ideálne dopĺňajú Váš plážový outfit. Sú jednoduché a pritom štýlové. Pokojne vyskúšajte túto obuv s letnými šatami, alebo sa trochu odviažte a skombinujte výrazné farby dokopy – tak upútate pozornosť. Taktiež si ich viete rýchlo obuť, a zapojiť sa tak do zábavných činností na dovolenke. Vyhnete sa tak zdĺhavejšiemu procesu nasadzovania ponožiek a topánok, aby ste vôbec mohli ísť von.

Táto letná obuv má skvelý dizajn, ktorý umožňuje nohám relaxovať. Preto by ste ju mali zahrnúť do Vašej plážovej obuvi. Navyše sa ľahko čistí od piesku. Šľapky sú spolu so sandálmi otvorené, takže vystavenie nôh čerstvému vzduchu prináša príjemný komfort. Nosenie nesprávnej obuvi môže nohám spôsobiť nepohodlie a veľa nepríjemností.


Čiapky ako doplnok a ochrana pred slnkom počas letných dní

Ochrana a dizajn hlavy, sú spolu s vhodnou obuvou rovnako dôležité. Vaša pokožka musí byť chránená pred UV žiarením. Šiltovka, či klobúk je preto počas najhorúcejších mesiacov roka podstatný. Udržiavanie dobre chránenej tváre pomáha predchádzať starnutiu a vráskam.

dovolenka leto

Nezabúdajte na aspekt módy. Dnes sa dá vyhľadať veľa pestrých kúskov, ktoré Vám skrášlia odev a celkový vzhľad. Či už máte predstavu, alebo zatiaľ nie, môžete nájsť zaujímavé čiapky na eobuv.sk. Ak nemáte náladu robiť si každý deň účes, čiapky sú elegantným riešením problému. Rozpustite si vlasy a prekryte ich klobúkom s príjemnými farbami. Môžete si vyčesať cop, ktorý uhladí štýlová šiltovka.

Dámsky letný odev je skvelý spôsob, ako „okoreniť“ Váš šatník. Môžete tak svoj štýl povýšiť na novú úroveň. Platí to aj bez ohľadu na príležitosť. Či už ide o výlet s rodinou na kúpalisko, romantický výlet pri mori, pekným kúskom dámskych šľapiek, sandálov, alebo klobúka nič nepokazíte.

Reklamný článok