Táto skvelá udalosť sa bude konať v sobotu 26. augusta od 10:30 hod. Naším sprievodcom programom bude výnimočný moderátor Juraj Ďuri Lorincz. Jeho energiou a zábavným vystupovaním vás určite dostane do správnej nálady.
Okrem toho sa môžete tešiť aj na vystúpenie kúzelníka z Československo má talent. Jeho triky a ilúzie vás dostanú do sveta fantázie a zázrakov.
Počas podujatia si budete môcť užiť aj detskú disco party, ktorá vás dostane do tanečnej nálady.
Tanečná skupina Choreo Factory vás očarí svojimi úžasnými tanečnými kreáciami. Vaše deti sa nebudú stíhať nudiť, pretože si budú môcť vychutnať penovú šou a skákací hrad, kde sa môžu vyblázniť a stráviť hodiny zábavy.
Vstup na toto podujatie je zdarma pre všetky deti do 15 rokov. A pre obyvateľov mesta Trenčianske Teplice vo veku od 16 do 99 rokov je pripravená skvelá 50 % zľava z obvyklého vstupného.
Tento úžasný program a akciu podporili partneri ako Trenčín región, oblastná organizácia cestovného ruchu, mesto Trenčianske Teplice, Zelená žaba a hasičský zbor. Taktiež by sme chceli poďakovať Ministerstvu dopravy Slovenskej republiky za ich podporu pri organizácii tejto udalosti.
Nezmeškajte skvelú príležitosť a príďte sa s nami rozlúčiť s letom na kúpalisku Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach. Zažijeme spolu nezabudnuteľnú zábavu, tancovanie, smiech a ešte si vychutnáme posledné slnečné dni tohto úžasného leta.

zaba rozlucka2023


Tešíme sa na vás!