Aquaparky na Slovensku

Hľadáte aquapark na Slovensku? Slovensko ponúka prakticky v každom kraji aquaparky, ktoré spĺňajú aj najnáročnejšie kritéria na dovolenku, oddych, zábavu alebo wellness. Aquaparky a thermalparky u nás sú vo všetkých cenových úrovniach, záleží na vašich nárokoch a požiadavkách. Množstvo vodných atrakcií lákajú nielen deti ale aj dospelých.

Slovenské aquaparky ponúkajú množstvo adrenalínovej zábavy prostredníctvom tobogánov, šmýkľaviek, divokých riek a iných zábavných atrakcií. Na druhej strane si vyberiete z bohatej ponuky perfektne vybavených relaxačných a oddychových zariadení. Objavte tropické raje aj na Slovensku. Vyberte si aquapark - skúšajte, oddychujte.

mikulas aquapark turcianske tepliceZábava s animátormi v Spa & Aquaparku Turčianské Teplice. Sobota a nedeľa 3.12. a 4.12.2016.

mikulas aquapark senec mSobota 10.12. a nedeľa 11.12.2016

Aj tento rok sa Mikuláš zastaví v našom vodnom svete v AQUAPARKU Senec. Aby všetky deti najskôr rozveselil, posiela svojich pomocníkov - animátorov, aby pripravili zábavný program a súťaže nielen vo vode.

vianoce v aquaparku senecPotešte Vašich blízkych, priateľov, kolegov alebo známych: darujte im DARČEKOVÉ POUKÁŽKY alebo PERMANENTKY do nášho AQUAPARKU alebo SAI Wellness a doprajte im chvíle pohody a relaxu v bazénoch alebo na masáži.

silvester besenova 2016 mZažite neopakovateľný Silvester priamo v bazénoch! GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ Vás pozýva na exkluzívnu Silvestrovskú party, kde na Vás čaká počas celého večera a noci (od 18:00 do 04:00 hod.) množstvo zábavy, tanca, hudby a vodných atrakcií...

akcia zima 2016 velky meder≈ ZIMNÝ RELAXAČNÝ POBYT VO VEĽKOM MEDERI ≈
≈AKCIA TRVÁ OD  4.11.2016 DO 31.3.2017 ≈

vinny kupel vodny raj vyhne m

Kúpeľ s vínnou kozmetikou vo Vodnom raji Vyhne 30 min. sauna + 30 min. kúpeľ + 10 min. relax na lehátku s nápojom.