Aquaparky na Slovensku

Hľadáte aquapark na Slovensku? Slovensko ponúka prakticky v každom kraji aquaparky, ktoré spĺňajú aj najnáročnejšie kritéria na dovolenku, oddych, zábavu alebo wellness. Aquaparky a thermalparky u nás sú vo všetkých cenových úrovniach, záleží na vašich nárokoch a požiadavkách. Množstvo vodných atrakcií lákajú nielen deti ale aj dospelých.

Slovenské aquaparky ponúkajú množstvo adrenalínovej zábavy prostredníctvom tobogánov, šmýkľaviek, divokých riek a iných zábavných atrakcií. Na druhej strane si vyberiete z bohatej ponuky perfektne vybavených relaxačných a oddychových zariadení. Objavte tropické raje aj na Slovensku. Vyberte si aquapark - skúšajte, oddychujte.

halloween aquacity poprad mZábavný a strašidelný animačný halloweensky program pre deti a dospelých v AQUA CITY POPRAD.

oktober v thermal corvinus

PONUKA SLUŽIEB NA MESIAC SEPTEMBER - OKTÓBER 2016 V THERMAL CORVINUS.

karibsky vikent aquapark turcianske teplicePoďte sa s nami v SPA Aquapark Turčianské Teplice zahrať, zatancovať si, zasúťažiť a vyhrať zopár cien. Sobota a nedeľa 8.10. a 9.10.2016 od 13:00 do 16:00 hod.

jesen thermal park oravice m

Jeseň v Aquaparku Oravice so zľavou 20 - 30 % na všetky vstupy.

aquapark senec oktobrova zlavaV aquaparku Senec od 1. do 31. októbra 2016 Vám pri kúpe permanentky nabijeme až o 30% bodov viac.

vitalny svet turcianske tepliceVitálny svet Vám ponúka novú starostlivosť o telo od Bernard Cassiére. Vyskúšajte teraz akciovú Piňa Coladu v SPA & AQUAPARK Turčianské Teplice.