Aquaparky na Slovensku

Hľadáte aquapark na Slovensku? Slovensko ponúka prakticky v každom kraji aquaparky, ktoré spĺňajú aj najnáročnejšie kritéria na dovolenku, oddych, zábavu alebo wellness. Aquaparky a thermalparky u nás sú vo všetkých cenových úrovniach, záleží na vašich nárokoch a požiadavkách. Množstvo vodných atrakcií lákajú nielen deti ale aj dospelých.

Slovenské aquaparky ponúkajú množstvo adrenalínovej zábavy prostredníctvom tobogánov, šmýkľaviek, divokých riek a iných zábavných atrakcií. Na druhej strane si vyberiete z bohatej ponuky perfektne vybavených relaxačných a oddychových zariadení. Objavte tropické raje aj na Slovensku. Vyberte si aquapark - skúšajte, oddychujte.

skolske vylety 2018 mJe tu čas výletov, máme pre Vás skvelý tip! Spravte svojim žiakom radosť, zoberte ich na školský výlet do AQUAPARKU Senec.

besenova auqaparkNa strednom Slovensku nájdete najväčší počet aquaparkov a termálnych kúpalísk. Ak si chcete teda užiť vodnú zábavu, mali by vaše kroky smerovať práve do týchto končí. Jedným z nich je aj obľúbený vodný park v Bešeňovej.

majove vikendy besenova mMájové víkendy v Bešeňovej s prílevom novej energie vášmu telu i duši.

AquaCity denny tabor 2018 web mHľadáte pre vaše deti program na letné prázdniny? Nemá sa kto vaše deti postarať? Leto plné zábavy, skvelých dobrodružstiev a zážitkov v detskom dennom tábore AquaCity Poprad.

aquacity poprad saunovanieFanúšikovia saunovania, pozor! Víkend polských saunových rituálov, ktorý bude patriť najmä oddychu, zábave, relaxu a novým zážitkom.

majales sturovoMajáles v Štúrove: vstup do vonkajších bazénov s termálnou vodou aj do wellnessu, chutné jedlá a zaujímave programy v susednom Ostrihome.