Tatranské kúpele Lučivná ležia medzi masívom Vysokých a Nízkych Tatier, pri ceste z Tatranskej Štrby do Popradu. Ležia na miernom južnom svahu pod úpätím Vysokých tatier v nadmorskej výške 802 m.  Kúpele sa nachádzajú v prírodnom uzatvorenom lesoparku o rozlohe 30 ha kde je úplne vylúčená doprava a ktorý je monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom.

Nadmorská výška 802 m.n.m. v kombinácií so zachovanou flórou podporené liečebnými procedúrami a špičkovou diagnostickou a terapeutickou technikou a s odborným personálnym obsadením sú predurčené kladne ovplyvniť zdravotný stav pacienta.

V areáli sú novovybudované polyfunkčné ihriská: tenisové, plážové volejbalové, plážové nohejbalové, bedmintonové, streetbalové, petangové. Je tu aj detský park s kĺzačkami, hojdačkami, pieskoviskami, preliezkami a kolotočmi. Spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné normy. V prípade nepriaznivého počasia slúžia k športovému vyžitiu kryté telocvične, kryté terasové ihriská, fitness centrum a tiež novopostavená balneoterapia s 20m detským bazénom, fínskou saunou, infra saunou, parnou saunou, bylinkovou saunou, floatingovým vajíčkom, hydromasážnou vaňou a škótskymi strekmi. Kúpele Lučivná poskysujú hlavne kúpeľnú liečbu zameranúpre deti s netuberkulóznymi chorobami dýchacích ciest do dovŕšenia 18 - teho roku veku.

kupele lucivna