Kúpaliská na Slovensku

Niektoré kúpaliská na Slovensku sú zásobené vodou z termálnych prameňov, využívajú sa najmä v lete. Voda je ochladzovaná, aby aj v letných mesiacoch bola vhodná na kúpanie. Vďaka liečivým učinkom termálnej vody niektorých kúpalisk si nielen oddýchnete, ale aj prispejete k zlepšeniu svojho zdravia.

Vyberte si:

kupalisko veronika rajec m

Od 14. júna 2019 sú všetky bazény v prvej prevádzke.

kupalisko laura rajecke teplice mPočas tretieho júnového víkendu bude kúpalisko Laura v Rajeckých Tepliciach otvorené.

Výbava pre letné športyMožno sa nám zdá, že plávanie je proste len taký nenáročný šport a že k nemu nepotrebujeme zvláštnu výbavu. To nie je ako lyžovanie, či hokej. Stačia plavky, uterák a je to. Ale tak, ako lyžiari majú svoje obľúbené značky, napríklad lyže Volkl, tak je to aj s plavcami.

plavanieVonku to síce počas posledných dní nevyzeralo ideálne, ale predsa len je leto takmer tu. Viaceré kúpaliská sú už v plnej prevádzke a nasledujúca predpoveď počasia nám dáva optimistickú nádej, že sa opäť budeme môcť kúpať a slniť.

kupalisko laura mDo 19.6.2016 bude Termálne kúpalisko LAURA otvorené v dňoch piatok, sobota a nedeľa.V prípade veľmi priaznivého počasia i v iných dňoch.

stylove letoLeto je už naozaj za rohom a ak chceme byť štýlové pri bazéne, lyžiarske nohavice asi necháme doma a poobzeráme sa po nejakých cool plavkách. Ale ako si vybrať? Tankiny, bikiny celé či monokini? Že sa vám už z toho motá hlava? Nečudujem sa.