Kúpaliská na Slovensku

Niektoré kúpaliská na Slovensku sú zásobené vodou z termálnych prameňov, využívajú sa najmä v lete. Voda je ochladzovaná, aby aj v letných mesiacoch bola vhodná na kúpanie. Vďaka liečivým učinkom termálnej vody niektorých kúpalisk si nielen oddýchnete, ale aj prispejete k zlepšeniu svojho zdravia.

Vyberte si:

Výbava pre letné športyMožno sa nám zdá, že plávanie je proste len taký nenáročný šport a že k nemu nepotrebujeme zvláštnu výbavu. To nie je ako lyžovanie, či hokej. Stačia plavky, uterák a je to. Ale tak, ako lyžiari majú svoje obľúbené značky, napríklad lyže Volkl, tak je to aj s plavcami.

plavanieVonku to síce počas posledných dní nevyzeralo ideálne, ale predsa len je leto takmer tu. Viaceré kúpaliská sú už v plnej prevádzke a nasledujúca predpoveď počasia nám dáva optimistickú nádej, že sa opäť budeme môcť kúpať a slniť.

kupalisko laura mDo 19.6.2016 bude Termálne kúpalisko LAURA otvorené v dňoch piatok, sobota a nedeľa.V prípade veľmi priaznivého počasia i v iných dňoch.

stylove letoLeto je už naozaj za rohom a ak chceme byť štýlové pri bazéne, lyžiarske nohavice asi necháme doma a poobzeráme sa po nejakých cool plavkách. Ale ako si vybrať? Tankiny, bikiny celé či monokini? Že sa vám už z toho motá hlava? Nečudujem sa.

dovolenka na kupaliskuLetných športov je naozaj veľa, mnohé sa dajú robiť doslova všade a bez špeciálnych športových potrieb, pre niektoré potrebujete výbavu, ako napríklad vodné lyže, alebo golfové palice. Aj keď golf možno pre nás stále nie je úplne typickým letným športom. Hoci tento šport má svoje nesmierne čaro.

kupalisko kremnicaKúpalisko ukončilo letnú sezónu 2015. Ďakujeme všetkým naším návštevníkom za úžasné leto. Tešíme sa na Vás v roku 2016.