Aquapark Senec je rekreačno-relaxačný vodný svet s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa na známom rekreačnom letovisku Slnečné jazerá-sever v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje vynikajúci oddych a relax v príjemnom prostredí vyhľadávaného letného strediska.

V Aquaparku Senec si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií. Areál ponúka po celý rok 6 bazénov s teplotou vody 28-38 oC a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 11. Bazény lákajú rôznymi vodnými atrakciami – masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodný chrlič, vzduchový gejzír či vodný dáždnik. Priamo pri Aquaparku sa nachádza SAI wellness Senec, so samostatným vchodom, i s možnosťou prístupu z Aquaparku. Vo wellness sa nachádza niekoľko typov sáun, môžete si vybrať z rôznych druhov masáží, ochladiť sa v bazénoch či relaxovať vo whirlpool bazénoch.

Palmová záhrada a coctail bar ponúkajú miešané alkoholické i nealkoholické miešané nápoje. Máte možnosť posedieť si v reštaurácii s terasou, ktorá poskytuje výhľad na celý areál a je ideálnym miestom pre menšie firemné akcie a oslavy.

V areáli Aquaparku Senec môžte využívať všetky služby bez toho, aby ste museli mať pri sebe peniaze v hotovosti. Tento komfort umožňuje moderný elektronický čipový systém. Hotovosť budete potrebovať až pri odchode z vodného sveta.

senec aquapark foto uvod