Ak milujete vodu v akejkoľvek podobe, láka vás letné osvieženie a veľa vodnej zábavy, Vaša cesta by nielen v lete určite mala smerovať do AQUAPARKU Senec, 5 minút od diaľnice D1 (výjazd križovatka Blatné), len 20 km od Bratislavy. Nájdete ho na okraji známeho a medzi dovolenkármi veľmi populárneho slovenského letoviska Slnečných jazier.

V Aquaparku Senec si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií. Areál celoročne ponúka 5 plnohodnotných bazénov s teplotou vody 28-38 °C a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 7, k čomu je potrebné pripočítať ešte 5 dojazdových bazénov. Bazény lákajú rôznymi vodnými atrakciami – masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodné chrliče, vzduchový gejzír či vodný dáždnik. Súčasťou AQUAPARKU Senec je aj priestranné a moderné SAI Wellness Senec, so samostatným vchodom, i s možnosťou prechodu z bazénovej časti. Vo wellness sa nachádza 8 rôznych sáun: 2x fínska sauna, 2x infra sauna, sauna Ruská baňa, Hammam sauna, 2x parná sauna, 3 vírivky, Kneippov kúpeľ na nohy a môžete si tiež vybrať z rôznych druhov masáží a celotelových ošetrení.

V areáli AQUAPARKU Senec môžete využívať všetky služby bez toho, aby ste museli mať pri sebe peniaze v hotovosti. Tento komfort umožňuje moderný elektronický čipový systém. Vstupy hradíte v pokladni pri príchode a vašu peňaženku budete opäť potrebovať až pri odchode z vodného sveta.

senec aquapark foto uvod