BAZÉNY A TOBOGÁNY

Bazény lákajú rôznymi vodnými atrakciami – masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodný chrlič, vzduchový gejzír či vodný dáždnik.
Atrakcie sú určené všetkým odvážnym, ktorý túžia po adrenalínovej zábave.


NÁŠ TIP:  Všetky šmýkačky vychádzajú z jedinej tobogánovej veže, ktorá poskytuje nádherný výhľad na celý areál a blízke okolie. Najvyšší bod veže siaha až do výšky 12 metrov, čo sa rovná úrovni 4. poschodia paneláku.


 

Sample Image
V Aquaparku Senec si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií.

Sample Image
Bazény lákajú rôznymi vodnými atrakciami – masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodný chrlič, vzduchový gejzír či vodný dáždnik.

 

Sample Image
Areál ponúka po celý rok 8 bazénov s teplotou vody 28-38 oC a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 13.

 

Sample Image
Tornádo - lievik „space hole“, jediná a najväčšia vodná atrakcia tohto druhu na Slovensku.

Sample Image
Tsunami je štvordráha pre preteky s priateľmi, Red & Yellow river - dve samostatné šmýkačky na bláznivú jazdu.

 

Sample Image
Vodné atrakcie na tobogánovej veži AQUA FUN – Mississippi - červený tobogán dlhý 104 metrov, Green & Blue Speed - kamikadze šmýkačky pre milovníkov adrenalínu.

 

Súčasťou areálu je aj pieskové ihrisko na plážový volejbal, ihrisko na minifutbal, detské ihrisko pre najmenších a požičovňa športových potrieb. V celom areáli sú počas letnej sezóny návštevníkom k dispozícii lehátka a slnečníky zdarma. Občerstvenie ponúka samoobslužný športbar s bohatou ponukou jedál a nápojov, ktorý sa nachádza na prvom poschodí bazénovej haly.

 SAI WELLNESS

Fascinujúca krása. Neuveriteľná príťažlivosť. Dokonalosť prírody. To všetko si vychutnávajú tisíce turistov v „oblasti piatich jazier“ ukrytých pod mohutnými ramenami posvätnej hory Fuji v Japonsku. Teraz si túto atmosféru môžte zažiť tak často, ako len budete chcieť! Nemusíte cestovať tisícky kilometrov za dokonalým oddychom. Doprajte si rozprávkové pôžitky očarujúceho japonského jazera Sai v exkluzívnom zariadení SAI wellness Senec.
Centrum jedinečného pôžitku stojí priamo pri Aquaparku Senec. Má svoj vlastný, samostatný vchod, s možnosťou prechodu do Aquaparku. Rozprestiera sa na ploche 735 m2, vrátane japonskej kamienkovej záhrady. Príďte zažiť pocit raja a zabudnúť na každodenné starosti! Návšteva nového wellness môže byť pre Vás niekoľkohodinový proces, na konci ktorého sa budete cítiť úplne inak, no hlavne lepšie, ako na jeho začiatku. 

finska sauna
Parná sauna
Je maximálne pre 15 ľudí, obsahuje aromatické prísady, teplota vzducu 44 - 45 st. Celzia ,100% vlhkosť vzduchu, odporúčaná doba pobytu 15 -20 minút. Parná sauna prečistí dýchacie cesty, príjemne uvoľní celý organizmus, zbaví telo toxických látok. Aromatické prísady, ako napr. eukalyptus, mäta, citrón, breza...osviežia, upokoja, posilnia imunitu a odbúrajú stres.

parna sauna
Suchá - Fínska sauna

Je maximálne pre 10 ľudí, súčasťou saunového sveta je aj ľadová sprcha, teplota vzduchu 90 st. Celsia, doporúčaná doba pobytu 15 minút.
V suchej – fínskej saune dochádza k uvoľneniu svalov a kĺbov, blahodárne pôsobí na horné dýchacie cesty, odstraňuje stres. Intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu a k posilneniu imunitného systému.

Sample Image
Perličkový kúpeľ
V saunovom svete sa nachádzajú dva whirlpool perličkové bazény s mnohými masážnymi tryskami. Vynikajúco slúžia na dokonalé uvoľnenie namáhaného organizmu. Menší perličkový bazén je určený pre 8 ľudí, teplota vody je 36 st. C a väčší perličkový bazén je pre približne 15 ľudí, s teplotou vody 30 st. C.

 

masaz

Malá masáž - chrbát
Klasická „malá“ masáž chrbta trvá 20 min. Je obdobná, ako „veľká“ masáž. Využívajú sa jednotlivé hmaty a rozličné krúživé pohyby.

Malá masáž - končatiny
Tlakom prstov sa masírujú reflexné zóny na chodidle (zodpovedajúce príslušným orgánom ľudského tela). Masáž má okamžitý účinok.

Klasická „veľká“ čiastočná masáž
Využívajú sa jednotlivé hmaty a rozličné krúživé pohyby. Spolu s masážnym olejom blahodárne pôsobia na prekrvenie svalov a kože, pôsobia proti depresii, stresu a únave celého organizmu.

Sample Image
V jedinečných priestoroch SAI wellness Senec si príde na svoje i ten najnáročnejší klient.

 

Sample Image
V jej exteriérovej časti, priamo pod šírym nebom, nájdete jedinečný saunový domček so suchou saunou, upokojíte si zmysly v ochladzovacom bazéne alebo si doprajete duchovný odpočinok v jednom z relaxačných bazénov whirlpool.

Sample Image
Očarujúce prostredie dopĺňa oddychová časť v neodolateľne pohodlných kreslách, s výhľadom na japonskú kamienkovú záhradu.

 

 OBČERSTVENIE

V celom areáli je vybudovaných viacero občerstvovacích zón. Jednotlivé ponuky stravovania uspokoja tých, ktorí upredňostňujú kvalitnú reštauračnú stravu, ale aj klientov obľubujúcich chutné rýchle občerstvenie. 

Coctail bar – je súčasťou palmovej záhrady na poschodí v hlavnej budove. Ponúka alkoholické aj nealkoholické nápoje, miešané nápoje, čapové pivo, šťavu z čerstvých pomarančov a ľadové nápoje. So svojím obľúbeným drinkom si môžete oddýchnuť v jednom z 50-tich lehátok.

Štyri sezónne bufety – poskytujú rýchle občerstvenie, nealkoholické a alkohlické nápoje, čapované pivo, zmrzlinu počas hlavnej letnej sezóny. Bufety sa nachádzajú vo vonkajšom areáli pri bazénoch.

 

 REŠTAURÁCIA


Moderná samoobslužná reštaurácia s letnou terasou sa nachádza na 1.poschodí v hlavnej bazénovej hale. Poskytuje návštevníkom aquaparku široký výber jedál, denné menu, nápoje a rôzne sladké pochúťky.