Aguacity Poprad je aquapark s celoročnou prevádzkou. Areál je priamo v meste Poprad v tesnej blízkosti Vysokých Tatier. Jednoducho vodný raj pod Tatrami.  Jedinečnosť AquaCity spočíva vo využívaní voľne dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré zabezpečujú teplo a energiu pre hotely, vodný park, reštauráciu, bary, fitnescentrá a konferenčné priestory strediska. AquaCity je centrom zábavy a oddychu. Od chvíle, keď vstúpite do moderných budov strediska s očarujúcim dizajnom, máte vďaka skvelému vybaveniu možnosť dopriať si služby tej najvyššej kvality vo voľnom čase.

Pre návštevníkov je v ponuke:

  • 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov
  • 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby)
  • 3 vonkajšie termálne bazény ( 28°- 38°C )s vírivkami a vodnými atrakciami ( plavecký, sedací a relaxačný)
  • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
  • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
  • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi
  • 50m plavecký bazén a parná sauna


V AquaCity sa môžete uvoľniť alebo tráviť čas aktívne podľa svojej chuti. Zaplávate si pre radosť a zostaňete fit. Urobte si túru do Vysokých alebo Nízkych Tatier, alebo sa poprechádzajte po popradských obchodoch. V AquaCity môžete usporiadať večierky, promócie, stretnutia, svadby alebo akékoľvek súkromné oslavy či podnikové akcie a využiť našu kongresovú sálu, zasadaciu miestnosť, salónik, reštauráciu, bary a bazény. Naše špičkové audiosystémy sú vhodné na disko hudbu aj živú kapelu, môžeme nimi ozvučiť vašu prezentáciu alebo konferenciu.

Od wellness centra cez reštauráciu, vodný park až po hotelové izby – všetko sa nachádza pod jednou strechou.

aqacity poprad uvod