AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru.  Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky. 

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami

  • 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov
  • 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby)
  • 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný)
  • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
  • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
  • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi)
  • 50 m plavecký bazén a parná sauna


V AquaCity sa môžete uvoľniť alebo tráviť čas aktívne podľa svojej chuti. Zaplávate si pre radosť a zostanete fit. Urobte si túru do Vysokých alebo Nízkych Tatier, alebo sa poprechádzajte po popradských obchodoch. V AquaCity môžete usporiadať večierky, promócie, stretnutia, svadby alebo akékoľvek súkromné oslavy či podnikové akcie a využiť našu kongresovú sálu, zasadaciu miestnosť, salónik, reštauráciu, bary a bazény. Naše špičkové audiosystémy sú vhodné na disko hudbu aj živú kapelu, môžeme nimi ozvučiť vašu prezentáciu alebo konferenciu.

Od wellness centra cez reštauráciu, vodný park až po hotelové izby – všetko sa nachádza pod jednou strechou.

aqacity poprad uvod