Názov AquaCity evokuje množstvo procedúr a aktivít, ktoré súvisia s vodou. Ponúkame veľký počet bazénov, šmýkačiek, toboganov a víriviek. Sami zistíte, že voda v našom vodnom parku a wellness centre je viac než len výnimočná. Pre hostí, ktorí chcú zostať vo forme, ponúkame  fitness centrá, vnútorné aj vonkajšie termálne bazény vrátane olympijského 50-metrového krytého bazéna. Naše pravidelné fitness kurzy pod vedením profesionálnych inštruktorov vám pomôžu plniť váš tréningový plán.

VODNÝ PARK


NÁŠ TIP:  BAZÉNY BLUE DIAMOND – romantická atmosféra v jemne podsvietených bazénoch s bazénovým barom, vírivkami, masážnymi triskami a atrakciami.


Bazény pre zábavu:

Sample Image
VEĽKÁ MAYSKÁ PYRAMÍDA
V blízkosti vonkajších geotermálnych bazénov sa nachádza veľká Mayská pyramída. Je to 20-metrová vodná pyramída, vybudovaná pre deti každého veku a otvorená počas letných mesiacov.
Bazény s hĺbkou do jedného metra sú vybavené vodnými fontánami, sprchami a vlnobitím. Ozajstná zábava sa však začína, až keď sa dostanete na vrchol samotnej pyramídy.

 

Sample Image
BAZÉNOVÉ CENTRUM BLUE SAPPHIRE – prvý komplex bazénov na svete využívajúcich solárnu energiu.Vnútri impozantnej budovy centra Blue Sapphire, postavenej zo skla, ocele a borovicového dreva, nájdete hneď niekoľko oválnych bazénov. Všetky sú podsvietené kontrastnými a meniacimi sa chromoterapeutickými efektmi a ponúkajú rôzne dýzy a techniky masáže teplou geotermálnou vodou zohriatou prirodzeným spôsobom.

Sample Image
50-METROVÝ KRYTÝ OLYMPIJSKÝ BAZÉN
Ak si chcete poriadne zaplávať, určite vás potešia dráhy, časomiera, štartovacie bloky a voda s teplotou okolitého vzduchu v našom vynikajúcom 50-metrovom krytom plaveckom bazéne. Pre kluby a profesionálnych plavcov je tu možnosť rezervovať si dráhy, zatiaľ čo hostia AquaCity si môžu otestovať svoje plavecké schopnosti v rozsiahlych vodách veľkého olympijského krytého bazénu.

Sample Image
Vonkajšie termálne bazény
AquaCity počas celého roka ponúka množstvo bohato mineralizovanej vody zohriatej prirodzeným spôsobom. Keďže voda v bazénoch sa prirodzeným spôsobom zohrieva na teplotu 30 až 38 °C, v AquaCity si môžete zaplávať vonku aj v zime. Z troch hlavných vonkajších bazénov AquaCity má jeden vnútorný „bazén v bazéne“ teplejšiu vodu. Oba sú vybavené masážnymi tryskami a perličkami, ako aj dvoma rýchlymi toboganmi.

Sample Image
Spustite sa dolu toboganom
Vystúpte po schodoch na špirálovitý tobogan a rozhodnite sa, ktorou šmýkačkou sa chcete spustiť.
Vyskúšajte čiernu jazdu plnú otočiek a zákrut v tme alebo strmé záhyby a otočky druhého toboganu. Alebo je predsa len lepšie nevidieť, kam vás tobogan vedie?! Obidva adrenalínové tobogany AquaCity ústia pri vonkajších geotermálnych bazénoch. Deti sa možu spúšťať aj toboganmi z Mayskej pyramídy.

Sample Image
Bazén pre najmenšie deti
Ponúkame vodu na plávanie, čľapkanie, hranie, a to aj pre tých úplne najmenších. Krytý bazén pre najmenšie deti sa nachádza pri 50-metrovom olympijskom bazéne.
Voda v našich bazénoch sa zohrieva prirodzeným spôsobom, je šetrná k pokožke a má ideálnu hĺbku. Vaše detičky sa v nej môžu čľapkať bez toho, aby ich ohrozovali staršie deti.

 

ZDRAVIE & FITNESS

Veľkej obľube hostí sa teší prekrásne wellness centrum Vitálny svet. Centrum je vykladané čistými perleťovými kachličkami, osvetlené atmosférickým svetlom a v pozadí hrá jemná hudba. To všetko vplýva na všetky zmysly a vytvára atmosféru pokoja a oddychu.Wellness centrum Vitálny svet je neoddeliteľnou súčasťou vodného parku a nachádza sa len niekoľko metrov od priestorov šatní.


NÁŠ TIP: KRYOTERAPIA -  je šetrná bezbolestná prírodná liečebná procedúra, vďaka ktorej hostia získavajú pocit pohody.Wellness centrum Vitálny svet

Sample Image
TERMÁLNE KÚPANIE – vnútri aj vonku
V AquaCity si môžete vychutnať kúpanie v termálnej vode vnútri alebo vonku bez ohľadu na počasie. Vonku si môžete oddýchnuť v geotermálnej vode s výhľadom na zasnežené končiare tatranských štítov a vnútri vám príjemné kúpanie umožnia jemne podsvietené bazény Blue Diamond s najviac mineralizovanou vodou.

Sample Image
KRYOTERAPIA
Je jedinečná alternatívná liečebná metóda s využitím extrémnych teplôt na zlepšenie priebehu liečby alebo zmiernenie viacerých zdravotných problémov.Kryoterapia je procedúra, ktorá zahŕňa maximálne dvojminútový pobyt v miestnosti s teplotou  –120 °C. Po ňom nasleduje intenzívne cvičenie. Pobyt v tejto extrémnej teplote pod prísnym lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.

Sample Image

Wellness centrum Vitálny svet
Pred každou miestnosťou si môžete prečítať všetky detaily o výhodách a odporúčaných časoch jednotlivých wellness procedúr. Pokojne sa prejdite po našom centre, vychutnajte si vírivky, vyhrejte sa v saune a schlaďte sa v ľadovom vodopáde alebo v snežnej jaskyni.

Sample Image
Spestrite si život
Chromoterapia je alternatívna liečebná metóda, ktorá využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej, emocionálne, duchovnej a mentálnej rovnováhy. Má dlhú tradíciu v medicíne. Liečba farbou a svetlom sa používa odpradávna a jej začiatky siahajú až k starovekým egyptským a čínskym civilizáciám.

 

Sample Image
Fitnescentrá
V AquaCity je ľahké skĺbiť cvičenie so zábavou vďaka osobným trénerom, ktorí sú k dispozícii v našich fitnescentrách. Počas vášho pobytu vám pomôžu nastaviť optimálnu intenzitu cvikov a dodržať váš tréningový plán. K dispozícii máte závažia, posilňovacie stroje a kardiostroje, simulátory veslovania.

 

Sample Image
Spinning centrum
SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spojuje hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.

 

Sample Image
Thai relax
Thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele nazývaných Sen, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body.Technika masáže spočíva v prehmataní týchto bodov a vo vyvíjaní potrebného tlaku na ne, v naťahovaní a pasívnom preťahovaní jednotlivých častí tela s využívaním prvkov jógy. Naše masérky používajú palce, dlane, predlaktia, chodidlá, kolená, aby vyvinuli správny a potrebný tlak alebo natiahnutie.

THAJSKÁ AROMATICKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodárne účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, čuch a tiež bezprostredne cez pokožku. Olejová masáž stimuluje krvný obeh a aromatické oleje zahalia telo do magického voňavého oparu ktorého vdýchnutím rozvíjajú svoj účinok. Aby sme Vám čo najlepšie priblížili atmosféru jedinečnej thajskej liečiteľskej kultúry vybrali sme pre Vás oleje a byliny priamo z Thajska.
Vyberte si z tropickej záhrady to najlepšie pre Vás a vnímajte tisíce rokov starú kultúru prostredníctom vôní a dotykov.

Sample Image
Relaxačno-masážne centrum
Horúce lávové kamene sa prikladajú na vybrané miesta na tele a masírujú sa pomocou špeciálnych technik. Stimuluje sa krvní obeh a lymfatický systém. Príjemnou vibráciou kameňov ovplyvníte energetické dráhy v tele. Blahodarne pôsobia na myseľ a uvoľňujú stuhnuté svaly.

Ďalej ponúkame:
Klasická masáž, Reflexná masáž, Relaxačná masáž, Lymfodrenáž, Medová masáž, Anticelulitídová masáž, Čokoládová masáž, Rašelinový zábal, Bankovanie, Bioptron, Detox.