Kúpele Smrdáky ležia na západnom Slovensku, uprostred malebného Záhoria, neďaleko slovensko-moravského pomedzia vo vzdialenosti cca 80 km od Bratislavy.

Ich špecializáciou je predovšetkým liečba kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu s využitím jedinečného prírodného bohatstva - sírovodíkovej minerálnej vody a sírneho bahna. Kúpele patria medzi najúčinnejšie v strednej Európe pri liečbe kožných ochorení. Dospelí aj deti tu nachádzajú nielen úľavu a uzdravenie, ale aj sebavedomie a psychickú pohodu, o ktoré ich choroba pripravila.

Ich špecializáciou je predovšetkým liečba kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu s využitím jedinečného prírodného bohatstva - sírovodíkovej minerálnej vody a sírneho bahna.

Sírovodíková minerálna voda je prírodným liečivým zdrojom kúpeľov Smrdáky. Je to minerálna voda s vysokým obsahom terapeuticky účinného sírovodíka (680 mg/l). Tieto hodnoty zaraďujú smrdácku minerálnu vodu k najkoncentrovanejším sírovodíkovým vodám v Európe.

kupele smrdaky