Tatralandia Holiday Resort patrí medzi najväčšie areály vodnej zábavy s celoročnou prevádzkou a ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Aquapark Tatralandia sa rozprestiera v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš, neďaleko západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. V regióne sa nachádza množstvo kultúrnych pamiatok, so svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Dobrodružstvo, relax a zábavu nájdete v Aquaparku Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj  komplex Holiday Village Tatralandia.

Počas letnej sezóny je k dispozícií 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Zábavu si užijete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku, či letným eventom. Pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise sa skryjete v prípade nepriaznivého počasia, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Počas celého roka sú pre návštevníkov k dispozícií 6 toboganov, 9 bazénov, využívať môžete blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam a zábalom. Tatralandia ponúka množstvo atrakcií a ubytovania. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Atraktívne prostredie Holiday Village Tatralandia Vám ponúka komplexné zabezpečenie vašich firemných akcií, školení, kongresov, team buildingových aktivít, prezentácií, športových sústredení, či iných akcií vrátane stravovania, prenájmu priestorov, technického vybavenia a výzdoby.

tatralandia uvod