AQUAPARK TATRALANDIA ponúka:

14 bazénov a 28 atrakcií:

 •  14 bazénov s termálnou, morskou aj čírou vodou, množstvom vodných atrakcií: masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chŕliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodná hojdačka ...
 •  TROPICAL PARADISE - kúsok karibského tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou a bazénmi s morskou vodou
 •  28 tobogánov, ktoré ponúkajú zábavu a adrenalín v každom počasí

 

Ostrov pirátov z Karibiku – jedinečný tropický komplex s bazénmi a výhľadom na Tatry

Keltský saunový svet – komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr.

Wellness Paradise - komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných aj relaxačných procedúr.

Funpark Tatralandia - je od 3.9.2012 otvorený len pre firemné akcie a kongresy po predchádzajúcej objednávke na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

V zime sa môžete vyšantiť  a 5 tobogánoch a zrelaxovať v 9 bazénoch. Užívať si môžete účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise.


NOVÝ TROPICKÝ RAJ NA LIPTOVE OTVORENÝ

tropical-paradise-300'Tropical Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné rybičky. Na súši vysoké palmy, v ich tieni relax na pohodlných ležadlách... Zatúžili ste aspoň na chvíľu vymeniť zimnú horskú atmosféru za teplo vyhriatej pláže? Nič nemožné, stačí málo a ste v tropickom raji. Už vstupný vestibul Tropical Paradise sa nesie v znamení tropického sveta. Prejdete popred repliky typických starých stavieb z afriky a koloniálneho sveta, vystupujúcich z džungle. Chodník vedie k vraku lode, ktorá stroskotala na skalnom útese. Plachetnica rozdeľuje Tropical Paradise na dve časti. Po jej ľavej strane je nový vodný svet štyroch bazénov. Spája ich vodná terapia - ležadlá, trysky, každá masíruje inú časť tela. Pribudla masáž chodidiel i vodná relaxačná cesta s tryskami, ktoré vám postupne premasírujú jednotlivé časti tela. V dvoch bazénoch nájdu návštevníci číru vodu, v dvoch dokonca morskú, vyhriatu na príjemných 34-36 stupňov. Uprostred, na rozhraní všetkých štyroch bazénov, je Barbados bar.

Originálne miešané nápoje si môžete dopriať priamo vo vode, alebo na súši. V ďalšej z nových atrakcií nájde uplatnenie aj šnorchel. Skala, na ktorej stroskotala loď, totiž ukáže v špeciálnom bazéne svoje podmorské tajomstvá. Mladí objavitelia ju oboplávajú a pri tom sa môžu ponárať za mušľami a hľadať, ktorá z nich ukrýva perlu, alebo nájsť poklad pirátov. Najväčší zážitok im však poskytne pohľad na pravý koralový útes s jeho obyvateľmi – morskými sasankami a pestrofarebnými rybičkami, ktoré žijú vo vlastnom svete akvária so šiestimi kubíkmi morskej vody. Načerpať sily na ďalšie výpravy za karibskou faunou, či si len tak podriemať v tieni pravých paliem v niektorom zo stoviek pohodlných ležadiel, môžete v oddychovej časti Tropical Paradise. Vďaka unikátnemu strešnému plášťu sa môžete pri konštantnej teplote interiéru 30°C aj uprostred zimy opáliť. Bohatý výber karibských špecialít a nápojov ponúka nová reštaurácia Paradiso. Toto všetko sa do Tropical Paradise pohodlne zmestí, veď jeho plocha je o 400 m2 väčšia ako futbalové ihrisko. Mušľa, na ktorú sa podobá, je pritom len časť z toho, čo na návštevníka Tatralandie aj uprostred zimy čaká...

 leto-poprad tatralandia-obrazok  tatralandia-obrazok2

NÁŠ TYP: OSTROV PIRÁTOV Z KARIBIKU - Krytý tropický wellness s bazénmi.


Sample Image
Detský bazén s Jumbo hradom a vodnou priekopou plnou prekvapení:
Nekonečná vodná zábava nielen pre najmenších, šmýkačky, vodopády, vodné hry.

Sample Image
Palm Beach
Slnečná oddychová palmová záhrada, s pohodlnými ležadlami
a kreslami a výhľadom na Tatry.

Sample Image
Vodné masáže, postele, chŕliče, bublinkovače, masážne trysky, vodotrysk. Plavecká časť s protiprúdom. Tajomné podvodné osvetlenie, teplota vody až 36°C.

Sample Image
8 celoročných bazénov s termálnou minerálnou vodou -
3 z nich sú kryté, ktoré majú príjemnú teplotu 26 - 38 °C a je v nich množstvo vodných atrakcií.

Sample Image
Tobogan Pool je vonkajší bazén s teplotou vody 33°C. Bazén slúži pre dopad dvoch celoročných tobogánov. Jeho hĺbka je 110 cm.

Sample Image
Thermal paradise I. krytý bazén s teplotou vody 38°C Vám poskytne maximálny relax. Nájdete tu vodný hríbik, masážne postele a masážne sedenia.

Sample Image
Thermal paradise II. je vonkajší bazén s teplotou vody 38°C, kde sa môžete zregenerovať na masážnych sedeniach alebo pomocou masážnych chŕličov. Aj napriek tomu, že bazén je relaxačný, zabavíte sa vo vodnej hojdačke.

Sample Image
Action pool - vonkajší bazén s teplotou vody 38°C. Skúste aj Vy prejsť cez pohyblivé aquapontóny a zistíte, že to nie je až také jednoduché.

Sample Image
Milovníci športu sa isto potešia možnosti zahrať si priamo v bazéne Sport pool aquavolejbal či aquabasketbal, V tomto vonkajšom bazéne s teplotou vody 28°C. máte príležitosť pokoriť lezeckú stenu, alebo sa vykúpať vo vodopáde.

Sample Image
Niagara pool je vonkajší plavecký bazén s teplotou vody 26°C, ktorý je Vám k dispozícii počas celého roku. Časť bazénu je dopadovým bazénom zo šmýkačky Niagara. Pre plavcov bazén poskytuje plavecké dráhy.

Sample Image
Krytý bazén s teplotou vody až 36°C sa nazýva Ocean. Tropický wellness, ktorý Vám ponúka Karibik si môžete vychutnať v bazéne s vodnými masážami, posteľami, chŕličmi, bublinkovačmi, masážnymi tryskami, obrovským vodotryskom, alebo plaveckou časťou s protiprúdom.

Sample Image
Aquapark Tatralandia nezabúda ani na našich najmenších. V Karibiku na nich čaká Bazén pirátov - detský bazén s obrím Jumbo hradom, vodnou priekopou plnou prekvapení, exotickými zvieratkami a palmami. Vyblázniť sa môžu na zábavných šmýkačkách.

Sample Image
Bazén s 21 atrakciami Relax World s teplotou vody od 28 - 32 °C, v ktorom na vás čakajú detská trojšmýkačka, vodné hojdačky, vodný dáždnik, umelý dážď, vzduchové gejzíry, sedenia a lehátka, chŕliče, clony, masážne státia, masáže chrbta a nôh.

Sample Image
Obrí detský bazén Amazónia s tropickým hradom, palmami, hadom, mini tobogánom Wood Splash a mini šmýkačkou Amazonia s teplotou 30 - 33 °C a s rozlohou viac ako 300 metrov štvorcových.

Sample Image
25 metrov dlhý klasický plavecký bazén pre športovcov s teplotou vody 24 - 26 °C.

 

 

TOBOGÁNY

Tatralandia ponúka 28 tobogánových dráh a šmýkačiek rôznych tvarov a dĺžky. Najväčšia ponuka tých najrozmanitejších tobogánov a šmýkačiek určite uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov adrenalínu. Nechajte sa stiahnuť do víru zábavy. Zažite adrenalín vo vodnej smršti, ktorá strhne každého!

Sample Image Sample Image Sample Image
Sample Image Sample Image Sample Image

WESTERN CITY Šikluv Mlýn pri Tatralandii

Je identická kópia mestečka z amerického vidieka z konca 19. storočia. Privíta svojich návštevníkov jedinečnou programovou show v štýle divokého západu plnou hereckých a kaskadérskych výkonov podporených pyrotechnickými efektmi. Štýlová však nie je iba show, ale celý areál je navrhnutý tak, aby poskytol návštevníkom obraz života v čase osídľovania amerického divokého západu a okrem toho, že jeho návšteva sa stane nezabudnuteľným zážitkom pre Vaše deti, určite sa na divokom západe bude páčiť aj Vám.

 Sample Image Sample Image Sample Image
 

WELLNESS PARADISE

Wellness Paradise je jedinečný komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných aj relaxačných procedúr.  V tomto úžasnom svete načerpáte novú energiu a vychutnáte si naplno oddych. Nájdite si trošku času, ktorý venujete len sebe. Ponúka sa Vám zdravie pre Vaše telo aj dušu. Vyskúšajte dotyk zdravia a harmóniu tela aj duše.

Sample Image Sample Image Sample Image

 

THALASSOTERAPIA - LIEČBA MOROM

Názov thalassoterapia vznikol zložením dvoch gréckych slov – thalassa (more) a therapie (liečba). Ide o procedúry, ktoré sú určené na tvarovanie, hydratáciu pokožky a revitalizáciu tela. Využíva sa pri nich morská voda, riasy, bahno a piesok.

KELTSKÝ SAUNOVÝ SVET


Keltský saunový svet
je miestom, ktoré privedie Vaše telo a dušu do prirodzenej rovnováhy. Práve tu vyniknú protiklady chladu a tepla, ticha a príjemnej hudby. A ešte niečo, príjemná architektúra, moderná technológia a prírodné produkty esencií sú predpokladom na dokonalé využitie priaznivých účinkov nášho vitálneho sveta.


NÁŠ TYP: Keltský saunový svet je jedinečný komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr.


Dokáže aktivovať všetky ľudské zmysly a takýmto spôsobom zregenerovať i uvoľniť celé telo. Len saunový svet prináša potešenie z vody (hydroterapia), povznášajúcich vôni (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla – to všetko pre upevnenie zdravia a krásy.

Sample Image
Perličková masáž nôh

Sample Image
Parná inhalácia

Sample Image
Ochladzovací bazén

Sample Image
Keltská sauna-Sanárium

Sample Image
Whirlpool

Sample Image
Vodná cesta


Vyberte si niektorú z procedúr:

 • NOVINKA - ENERGIA SVETLA – infrasauna
 • TUATHA - tepidárium
 • OBETNÁ SVÄTYŇA - bylinková aromaterapia
 • JAZERO PREDKOV - perličková masáž nôh
 • LIPTOVSKÁ SAUNA - suchá sauna
 • SOĽNÁ SAUNA - soľná inhalácia
 • PARNÝ KOTOL - parná inhalácia''
 • ZLATÁ ŠTÔLŇA – tepidárium
 • KELTSKÁ SAUNA – sanárium
 • HVIEZDNY KÚPEĽ – whirlpool
 • OHEŇ A ĽAD - vodná cesta
 • VODA ŽIVOTA - pitná voda
 • TATRANSKÝ ĽAD – ľadopád
 • ĽADOVÝ SKOK - ochladzovací bazén
 • BÚRKA BOHOV - masážna sprcha
 • LETNÝ DÁŽĎ - masážna sprcha
 • ĽADOVÉ VEDRO – ochladzovací prúd vody