tatralandia detske saunovanieZima 2015/2016 do Tatralandie prináša novinky pre dokonalý oddych po lyžovačke pre rodiny s deťmi.

V Tropical Paradise pribudne Baby Silent zóna pre deti do 3 rokov. Deti od 6 rokov môžu posilniť svoju imunitu každý deň v Biosaune s výhľadom na Nízke Tatry na terase Keltského saunového sveta. V krytom komplexe Ostrov pirátov z Karibiku sa po celodennej zábave môžete občerstviť v novom Karibik bare.

BABY SILENT ZONE

Tichú, intímnu zónu pre detičky od 0 do 3 rokov nájdete na hornej terase Tropical Paradise. Najmenší návštevníci tu nájdu priestor na kŕmenie, hygienu aj odpočinok počas dňa plného zábavy. K dispozícii je ohrievač detských fliaš a mikrovlnka na prípravu detskej stravy, chladnička, detská stolička na kŕmenie, prebaľovací pultík s vlhčenými i suchými obrúskami, detská ohrádka s hračkami a tulivaky na odych či dojčenie, celá zóna je oddelená paravanom pre väčšie súkromie.

DETSKÉ SAUNOVANIE

Ak teda chceme, aby naše deti boli zdravé zdravé, okrem otužovania studenou vodou a stravy bohatej na vitamíny, by sme ich mali už od malička naučiť chodiť do sauny. Ideálny je Keltský Saunový svet s Biosaunou a vírivkou s morskou vodou s výhľadom na Nízke Tatry. Každý deň v čase od 10:00 do 11:00 hod môžu navštíviť deti od 6 rokov v doprovode osoby staršej ako 18 rokov. Doba pobytu v saune je max. 3 hodiny.

KARIBIK BAR

Po celodennej zábave a kúpaní v Tatralandii isto príde na rad aj hlad. Ten skvele zaženie hot-dog s čerstvou zeleninou alebo pizza priamo z pizza pece v novom Karibik Bare. Na osvieženie čerstvý fresh a zábava môže pokračovať.

FAST LINE

Kúpili ste si vstupenky do Tatralandie cez e-shop Gopass? Nečakajte v rade za návštevníkmi, ktorí kupujú vstupenky priamo na pokladni a využite FAST LINE - vybavíme vás bez dlhého čakania na pokladni č. 1 alebo na Infocentre.

GOPASS APLIKÁCIA

Cez novú aplikáciu Gopass nakúpite vstup do Tatralandie alebo skipas na jeden klik za nižšie ceny ako na pokladni, budete vediet aktuálne informácie o prevádzke, bazénov a toboganov, lanoviek a čakacích radách na vlek v lyžiarskych strediskách, získate svoje osobné lyžiarske štatistiky.