miro jaros tatralandia mFestival plný dobrodružstva a zábavy dňa 22.7.2017 priamo v Tatralandii so skvelým Mirom Jarošom,  bubnovou šou Campana Batucada a pravou penovou párty!

 

Tatralandia fest to je deň plný zábavy a dobrodružstva v Tatralandii! Zažite s nami jedinečný festival pri bazénoch. Okrem bláznivého šantenia vo vode a na tobogánoch si s nami užite skvelý koncert Mira Jaroša či rozprávkové divadelné predstavenia pre malých i veľkých. Spolu  sa zabavíme v rytmoch bubnov v podaní Campana Batucada alebo to roztočíme počas pravej penovej párty. 


Leto v Tatralandii srší nefalšovanou festivalovou zábavou. Bohatý animačný program počas celého dňa , súťaže o hodnotné ceny, penová party a čerešnička na torte - skvelý koncert Mira Jaroša to je Tatralndia fest! 

Skvelý koncert Mira Jaroša jedine v Tatralandii

Zažite jedine počas Tatralandia fest- u  koncert Mira Jaroša, ktorý svojimi pesničkami baví malých i veľkých. 
Zaspievajte si s nami najobľúbenejšie motivačné pesničky pre deti-  nebudú chýbať  Čisté rúčky ani Čarovné slovíčka. Miro Jaroš hravou formou učí deti slušnému správaniu, stolovaniu, prechádzania cez cestu a tiež ako sa starať o svoje hračky.

Najväčšia penová párty na Liptove

Penová párty je už tradične jednou z najobľúbenejších letných akcií konajúcich sa na celom svete. Jedine v Tatralandii zažijete tú pravú atmosféru a party zábavu v obrovskom bazéne plnom peny. Nebude chýbať skvelá hudba, zábava a celodenné animácie v rozprávkovom šate. Garantujeme tú najlepšiu zábavu pre všetky vekové kategórie.

Rozprávkové divadelné predstavenie 

Počas dňa na Vás čakajú divadelné predstavenia pre malých aj veľkých, ktoré vás vnesú do magického sveta rozprávok. 
Objavte s  nami tento čarovný svet s divadielkom Severka.

Pravá Bubenícka show  to je Campana Batucada !

Počas celého dňa  je pripravený pestrý animačný program, súťaže a o dobrú náladu a neopakovateľnú atmosféru sa postará jedinečný a najväčší slovenský bubenícky orchester interpretujúci brazílsku Sambu, Batucadu, Samba Reggae, Maracatu, Afro Samba... Campana Batucada !  
Dobrá nálada, pohyb a energia to je pravá Bubenícka show!miro jaros tatralandia