saunovanie besenova mNasledujúca noc saunových rituálov bude niesť názov Zimná saunová noc, tak neváhajte a príďte sa zahriať aj počas noci.

 

Počas nočného saunovania budú opäť klientom k dispozícii okrem vitálneho sveta aj kryté vnútorné bazény a priestory Átria.

Saunové ceremoniály budú prebiehať v saune Chopok, Fínskej saune a peelingy v novej Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite. Skutočný relax zažijete aj s doprovodom aromatických a zvukových elementov. Tešiť sa taktiež môžete na našu novinku MUZIKOTERAPIA.

Noc saunových rituálov

Saunovanie sa stáva intenzívnejším a pestrejším vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou, prípadne aj potieraním pokožky peelingom alebo ďalšími prípravkami. Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši sauna masteri, ktorí Vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu.

Cenník eventu

Kamenná pokladňa v deň eventu - cena: 24€

Predpredaj na kamennej pokladni - cena: 21€ - predpredaj od 11.12.2017 do 15.12.2017- 19:00hod.

Online GOPASS - cena: 19€ - alebo 15€+20 bodov - predaj od 1.12.2017

Hotel Bešeňová a hotel Galeria thermal Bešeňová- cena: 20€/2 osoby - ubytovaní hostia (15.12.2017 do 20:00 hod.)

Doplatok pre návštevníkov vodného parku po 21:10 - cena: 24€

csm bes noci sauny besenova