mega tobogany tatralandia mÁno, presne tak. V lete v Tatralandii zažiješ MEGA zábavu, akú môžeš najbližšie zažiť len v exotickom Dubai.

A je to vonku!

Už čoskoro aj u nás zažiješ MEGA jazdu, akú nájdeš len v Dubai! Toto leto v Tatralandii prinášame 2 úplne nové MEGA tobogany:
 

Delphin

M

- aximálne zrýchlenie: na rafte z 0 na 50 km/hod. za len za 1 sekundu

E

- xtrémna výška: nástup vo výške 5 poschodového paneláku

G

 - igantická kapacita: 4-miestne rafty odvezú až 1440 osôb/hod.

A

- drenalínový zážitok: jazda novej dimenzie a takmer voľný pád

4 Family

M

- onumentálny tobogan: veľká kapacita so 4 raftom, šírkou 2,8 m

E

- nergická jazda: množstvo interaktivity, zábavy a efektov

G

 - eniálne rodinný: už pre 4-ročné deti a celá rodina na 1 rafte

A

- bsolútna psina: bláznivé točenie a zákruty počas celej jazdy 

 

Akú jazdu si užiješ na nových MEGA toboganoch?

 MEGA Delphin

→ najskôr jazdíš MEGA zákrutami z výšky 17,16 m, ako z 5 poschodového paneláku, a na záver, v tzv. U-čkovej časti, zažiješ neopakovateľný pocit takmer voľného pádu, smerom dole a späť hore niekoľko-krát za sebou. Takmer sme zabudli spomenúť, že jazdíš na dráhe o šírke 2,8 m na bezpečných veľkých raftovacích člnoch pre 4 osoby. Jednoducho MEGA adrenalínový doping!

MEGA 4 Family

→ je veľkokapacitný rodinný MEGA tobogan pre zábavnú a pokojnejšiu jazdu pre deti už od 4 rokov. Deti sa spoločne s rodičmi odvezú na MEGA raftoch, kde sa pohodlne zmestia až 4 osoby. Na dráhe stretávaš rôzne podnety a ponoríš sa do interaktívneho príbehu, vďaka pohybu a farebným svetelným pruhom. Obrovské okrúhle rafty, ti zaručia, že každá jazda bude výnimočná a zakaždým ju  budeš vnímať z iného uhla pohľadu. Nuda tu určite nehrozí!

MEGA Bonus

  • O komfort a pohodlie máš postarané. Obrie raftovacie člny ti vyvezieme až hore na našom novom výťahu pre rafty. Nemusíš sa trápiť s vynášaním 35 kg raftu, energia ti ostane len na zábavu. Stačí si pri nástupe vybrať raft a užiť si nezabudnuteľnú jazdu.
  • Obrovská kapacita toboganov, znamená, že kratšie čakáš na jazdu.
  • Jediné tobogany v celej Európe so 4-miestnymi raftami nájdeš len u nás v Tatralandii.