csm TTL letne animacie SVK 2 8505f546a1

Letné rytmy, profesionálne tanečnice, blázniví klauni či známe postavičky z rozprávok. Toto leto vám v Tatralandii vytvoria MEGA atmosféru praví umelci.

Letná párty v Tatralandii

Od 29. júna do 2. septembra 2018 sa v Tatralandii bude konať pravá letná párty, na ktorej nemôžete chýbať. Stretnete u nás kopec slávnych postavičiek zo strieborného plátna, klaunov a tanečníc, ktoré vás stiahnu do víru latino rytmov ako Macarena, Samba či Hafanana.

Deň ako z filmových dosiek zažijete už ráno pri príchode do Tatralandie. Privíta vás bláznivé duo plné prekvapení. Preveziete sa v imaginárnom autobuse, zabavia vás tanečníčky, s ktorými si môžete zaskákať na letnom songu Tatralandie, rozkošné tučniačiky aj bublinkujúci klauni, ktorí vyčaria úsmev na tvárach ranných mrzútov.

A čo by to bolo za leto, keby sme nerozprúdili zábavu v bazénoch? Zažijete netradično-tradičný aquagym pre deti a dospelých v podaní rozprávkových postavičiek a hviezd z filmového plátna. Roztancuje vás najslávnejšia francúzska speváčka Edit Piaf. Deti zabavia veselí Mimoni. Tanečné songy v podobe remixov pre nás ušil na mieru skvelý slovenský DJ Lil John.

Tešiť sa môžete aj na klauniádu v podaní našich hercov s prvkami Komedia dell Arte. Herecké duo vás zavedie do minulosti a navráti do retro čias. Zachrániť z problémov vás môže sympatický Mič Bjukenen so svojimi pomocníkmi. A navyše vaše ratolesti každú stredu zabavia Mr. Bubble alebo kúzelník Peter Šesták, ktorého poznáte z televízie TV RIK.

Zažite aj vy pravú letnú párty v Tatralandii na vlastnej koži.