besenova zimny animacny program v

Navštíviť Bešeňovú sa oplatí aj počas chladných a zimných dní. Teplé termálne bazény a vyhriate sauny vás určite zahrejú aj v treskúcej zime. Celodenný rozprávkový animačný program bude plný príbehov a zážitkov.

V piatok navštívi Bešeňovú víla Glória a jej zlý brat čierno-kňažník Hugo. Soboty sa zahalia do ľadového kráľovstva spolu s princeznou Elzou, Annou a snehuliakom Olafom, ktorých poznáte z animovaných rozprávok.

V nedeľu sa môžete na Perinbabu, ktorá bude rozprávať svoje zážitky z ciest.

Každý víkend si okrem toho môžete namiešať vlastné voňavky či už pre deti alebo pre dospelých. Pre deti sú pripravené rôzne súťaže, hry, minidisco alebo aquagym v bazénoch. Samozrejme zapojiť sa môžu aj dospelý. Pre nich však máme niečo špeciálne - saunové rituály.

Zrelaxujte a zahrejte svoje telo počas saunových rituálov. Užiť si môžte napríklad muzikoterapiu, bylinkové aromaterapie, peelingové procedúry, show rituály alebo novinku zimy metličkovanie. Vaše telo počas saunových rituálov nielenže dokonale zrelaxuje, ale aj vyplaví škodlivé látky z tela preč. Okrem toho sauny slúžia ako skvelá prevencia voči chorobám.

Animačný program je platný od 26.12. 2018 do 3.3. 2019 len počas víkendov.

Tešíme sa na Vás.