tropicky silvester

Posledný deň v roku 2019 bude ako zvyčajne patriť bujarým oslavám. V Tatralandii bude Silvester opäť netradičný – v tropickom prostredí, s havajskými dekoráciami a v exotickom hudobnom štýle. Príďte si užiť pravé leto uprostred liptovskej zimy a to vo veľkom diskotékovom štýle.

Tanečným parketom sa stanú bazény a outfitom budú plavky a crazy silvestrovské doplnky. Videodiskotéka s DJom Julom alias Pythonom zabezpečí permanentnú nočnú zábavu, tri go-go dancers roztancujú každú bunku v tele, potešia aj exotické drinky vo vynovenom a rozšírenom vodnom bare Barbados a koncert Eusebia v sprievode krásnych tanečníc bude explóziou energie počas posledných minút roku 2019. Energický spevák Eusebio pochádza z Kuby, no posledné roky pôsobiaci na Slovensku aj v Česku. K tomu tombola o hodnotné ceny, rekvizity a dekorácie a zábava je istá.

Taká party tu ešte nebola! Centrum diania bude hala Tropik ozvučená a osvetlená na všetky 4 bazény, ktoré poskytnú dostatok miesta na tancovanie aj oddych. Počas Silvestra budú k dispozícií aj celoročné tobogany, vonkajšie termálne bazény, Keltský saunový svet, indoorový surf simulátor Surf Waves a Wellness Centrum. Každý si nájde to svoje, každý sa zabaví. Sledujte informácie o otváracích hodinách.

Denná prevádzka bude ukončená o 17:00 hod. a večerná mega žúrka Tropický Silvester začne od 18:00 hod. Najjednoduchšie bude predĺženie dennej návštevy za doplatok, najvýhodnejšie je však kúpiť si samostatný nočný vstup online cez www.gopass.sk. Čím skôr, tým väčšia cenová výhoda.

Poďte spolu s nami veľkolepo privítať nový rok 2020!

tropicky silvester tatralandia v