rodinne_vstupenkyVýhodné ceny celodenných vstupeniek Thermal packet alebo Blue Diamond packet pre rodiny s deťmi.
Rodinný relax v AquaCity Poprad sú špeciálne ceny balíčkov Thermal a Blue Diamond pre rodiny s deťmi a vstup pre deti len za 5 EUR.*

Aqua Balík Thermal – 36 EUR ( balíček  zahŕňa aj vstup pre deti do FAIRYLANDU) Celodenný vstup pre 3 osoby * (vonkajšie termálne bazény, tobogany, vodné atrakcie, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laserovou show, 50m plavecký bazén, detský bazén, parné sauny, detské kútiky a ihriská). *Vstupenka pre ďalšie dieťa (nad 3 osoby) - 9 EUR.

Aqua Balík Blue Diamond – 43 EUR( balíček  zahŕňa aj vstup pre deti do FAIRYLANDU) Celodenný vstup pre 3 osoby * (luxusné vnútorné termálne bazény s barom, vonkajšie termálne bazény, tobogany, vodné atrakcie, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laserovou show, 50m plavecký bazén, detský bazén, parné sauny, detské kútiky a ihriská). *Vstupenka pre ďalšie dieťa (nad 3 osoby) - 9 EUR.


* Aqua balík - balíček pre 3 osoby, z toho musí byť minimálne 1 dieťa do 15 rokov. Podmienkou je zakúpenie vstupu pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa, prípadne 1 dospelú osobu a 2 deti. Maximálny počet osôb pri zakúpení jedného rodinného balíčka je 5.

Držitelia klubovej karty získajú naviac ešte zľavu 10%.

Ostatné zľavy a akcie nie je možné s rodinnými vstupenkami kombinovať.


Akcia platí od 9 januára 2012 do 9. apríla 2012.