tatralandia-valentinDARČEKOVÚ POUKÁŽKU Aquaparku Tatralandia môžete venovať kedykoľvek a komukoľvek. Darčekovú poukážku si môžete zakúpiť priamo v pokladni Aquaparku Tatralandia alebo prostredníctvom mailu na faktúru. Do poukážky sa priamo vpíše Vami vybraná služba, ktorú môže obdarovaný čerpať.

 

Ako darček môžete zakúpiť:
• vstup Tropical Packet (bazény, tobogány, krytý komplex – interiérová časť areálu: 5 toboganov - Tornádo, Rapido, Monkey Slide, Jungle Raft, Black & White), 4 bazény (prekryté i neprekryté – Ocean, Detský bazén pirátov, Niagara Pool, Sport Pool), skrinka, lehátka, detské atrakcie, parkovanie
• Vstup Vital Packet - doplatok k Tropical Packet. Jednorázový vstup do Keltského saunového sveta na max. 3 hod. pre osoby od 140 cm. Po prekročení 3 hodín v Keltskom saunovom svete sa automaticky načíta ďalší vstup. Vstup do Keltského saunového sveta je povolený len osobám nad 140 cm - zóna bez plaviek.
• masáže, zábaly, kúpele vo Wellness Paradise (možné len po zakúpení vstupu do Aquaparku Tatralandia)
• ubytovanie v Holiday Village Tatralandia

Darčeková poukážka sa nevzťahuje na nápoje a jedlá v Aquaparku Tatralandia.

Hodnota darčekovej poukážky zodpovedá zakúpeným službám podľa platného cenníka v deň vystavenia a zaplatenia darčekovej poukážky. Platnosť poukážky je 6 mesiacov odo dňa jej zakúpenia. Vybavenie darčekovej poukážky, ktorá je platená na faktúru, trvá minimálne 7 pracovných dní.
Vstupy a služby zakúpené v akciových cenách je možné využiť len počas trvania akcie, darčeková poukážka bude mať obmedzenú platnosť v závislosti od trvania akcie.

Postup pri využívaní darčekovej poukážky:
Je potrebné predložiť originál darčekovej poukážky, na základe ktorej Vám bude vydaná vstupenka, ktorá Vám umožní čerpanie zaplatených služieb. V prípade čerpania zakúpenej darčekovej poukážky s regionálnou zľavou je potrebné pri čerpaní predložiť preukaz totožnosti s fotografiou, ktorá oprávňuje obdarovaného túto zľavu využiť.

 

Pre objednanie darčekovej poukážky kliknite tu

Bližšie info: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.