Wellness hotel Patince sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna.

Rekreačný areál, ktorý sa nachádza približne 2 km od obce Patince, svojím termálnym kúpaliskom, rekreačnými, turistickými i cyklistickými možnosťami v okolitej prírode už desaťročia priťahuje širokú vrstvu obyvateľstva zo Slovenska i zahraničia.

V blízkosti obce vyvierajú tri minerálne pramene, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka a síranov. Termálny prameň vyvierajúci v areáli má teplotu 27 °C a blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

Hotel a jeho služby dopĺňajú vonkajšie bazény s atrakciami, detským ihriskom a športoviskami – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal. Okrem bazénov môžu návštevníci využiť umelo vybudované jazero s plochou 14 ha, ktoré slúži na pestovanie vodných športov, člnkovanie, jazdu na vodných bicykloch a poskytuje priestor aj milovníkom rybolovu.

Wellness centrum poskytuje nadštandardnú ponuku relaxačných procedúr vrátane klasických masáží, kúpeľov, zábalov, celotelových kozmetických ošetrení. V saunovom svete nájdete 5 druhov sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.

kupalisko patince wellness