bardejovske kupele akcia 2018 leto v

Pobyty je potrebné objednať si cez záložku REZERVÁCIA alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Pre klientov zdravotných poisťovní s poukazom typu "B" ponúkame cenu v hoteli Alexander**** na mesiace jún - september vo výške 31 EUR/osoba v dvojlôžkovej izbe/noc. Ceny ostatných pobytov nájdete v záložke Pobyty a ceny - Cenníky. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky nás prosím kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 054/4774470 (4460,4450,4440,4500).

Informácia pre záujemcov o pobyt so štátnou dotáciou (pre dôchodcov):

Vážení klienti, pobyty so štátnou dotáciou sa v našich kúpeľoch organizujú, poukazy na pobyty prideľuje organizácia Jednota dôchodcov na Slovensku. Klienti sa nenahlasujú k nám na pobyt individuálne, členovia Jednoty dôchodcov sa s prosbou o pridelenie poukazu musia obrátiť priamo na svoje okresné alebo krajské predsedníctvo.

Naše kúpele si vedú tzv. Zoznam náhradníkov a v prípade nevyčerpania poukazov ich kontaktujeme s možnosťou na pobyt nastúpiť. Ak nie ste člen Jednoty dôchodcov a máte o pobyt záujem, môžete nás kontaktovať za účelom zapísania do Zoznamu náhradníkov: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 054/4774470 (50,40). Pobyty s dotáciou štátu sú limitované počtom schválených poukazov, nevzniká na nich automatický nárok pre každého dôchodcu.

Pre klientov, ktorým sa poukaz na pobyt so štátnou dotáciou neujde, ponúkame cenovo výhodný liečebný pobyt Senior špeciál - viac informácií tu.