BAZÉNY

K dispozícií je veľký plavecký bazén umožňujúci športové vyžitie počas horúcich letných dní. Veľkej obľube sa teší rekreačný bazén, ktorý je určený pre vodné hry a zábavu. Súčasťou rekreačného bazéna je aj bezplatný 100 metrový tobogán. Pre najmenších je určený detský bazén, kde rodičia ani na chvíľu nestratia svoje ratolesti z dohľadu. 

Sample Image Sample Image Sample Image
Sample Image Sample Image Sample Image

Relaxácia v termálnom bazéne

Unikátne zloženie liečivej vody v Kováčovej umožňuje vodu nazývať aj Živá voda. Kováčová bola obdarovaná prírodou tak, že dostala prístup k úplne prirodzenému podzemnému vodnému zdroju, kde voda v priebehu tisícročí postupne absorbovala upokojujúce, liečivé prírodné minerály.

Sample Image Sample Image Sample Image

Stravovanie
Stravovacie zariadenia poskytujú široký sortiment jedál teplej i studenej kuchyne, nealkoholických i alkoholických nápojov vrátane piva, cukrárenských výrobkov a zmrzliny.
Šport
Priamo v areáli termálneho kúpaliska sú dostupné upravené športové plochy pre minigolf, plážový volejbal, mini futbal a iné športové vyžitie. 

 


NÁŠ TIP: Plávanie dojčiat a batoliat je obľúbená a prospešná aktivita mamičiek s deťmi a keďže u nás v Holidayparku sú na to ideálne podmienky (termálna minerálna voda, čisté, nové, príjemné postredie), plávať so svojimi bábätkami môžete aj u nás.


 Pravidelné aktivity:

  10.00 - 11.00 11.00 - 12.00 13.00 - 14.00 14.30 - 15.15 17.00 - 18.00 18.00 - 19.00
Pondelok plávajúce bábätká     cvičenie s fyzioterapeutom    
Utorok       aqua aerobic