Prameň prírodnej termálnej vody vo Vyhniach s teplotou 36,5 °C má vysoký obsah železa a rôznych iných minerálov. Zloženie prírodnej minerálnej vody blahodárne pôsobí na: zápaly nervov, ženské choroby, zhybové a svalové reumatizmy, kožné choroby, rekonvalescenciu  pri srdcových chorobách, stavy po operáciách, dušenú vyčerpanost.

Bazény a areál

Bazény sú plnené prírodnou termálnou vodou a  teplota vody v jednotlivých sekciách je od 29 do 36 st.Celzia. Voda je zároveň chemicky upravovaná a tepelne regulovaná tak, aby vyhovovala všetkým hygienickým normám. Výsledkom je krištáľovočistá voda s mimoriadne priaznivým zložením a obsahom minerálov a dokonalou mikrobiologickou hygienou bez akýchkoľvek kontraindikácií.

Sample Image
Viacúčelový bazén sa plní prírodnou termálnou vodou, ktorej teplota pri zdroji je 36,5 - 37 ºC.
Zaizolovaným potrubím sa privádza do technológie viacúčelového bazénu, nachádzajúcej sa v priestoroch pod bazénom.

Sample Image
Neplavecký oddychový (relaxačný) bazén s vodnými atrakciami má teplotu od 30 – do 32 ºC.

 

Sample Image
Dve plavecké časti, z nich prvá rozmerov 7,55 x 25m o hĺbke od 1,35 – do 1,80 m a druhá rozmerov 7,55 x 50 m o hĺbke od 1,25 – do 1,80 m a potápačska záhrada rozmerov 13,5 x 3,9 m o hĺbke 4,0 m.

Sample Image
Výplavový bazén je celoročný, s vodnými atrakciami – hydromasážne lavice, tzv. perličky, protiprúd a jacuzzi.
Teplota vody je 36 ºC.

Sample Image
Neplavecký – dojazdový tobogánový bazén má teplotu od 29 do 30 ºC.

 

Sample Image
Detský bazén do 6 rokov má teplotu vody od 29 do 30 ºC.

 

 Wellness a relax


Náš typ: Wellness a relax služby sú ponúkané vo Vodnom raji celoročne, bez ohľadu na počasie a ročné obdobie.


Moderné relaxačno - športové centrum ponúka squash, bowling, vnútorno-vonkajší celoročný  oddychový bazén s perličkami , tzv jacuzzi  výplavový bazén, komplexné služby wellness, solárium, fitness, 4 sauny – suchú, parnú, bylinkovú a  infrasaunu, jakuzzi a hydromasážne vane. Ponúkame všetky druhy masáží, od klasických, cez športové, reflexné, až po špeciálne, ako sú medová masáž, bankovanie, ayurvéda, lávové kamene a iné.

Sample Image
odpočiváreň

Sample Image
jakuzzi

Sample Image
vyhrievaná sedačka

Sample Image
hydromasážne vane

Sample Image
suchá sauna

Sample Image
bar

Sample Image
bowling

Sample Image
bylinková sauna

Sample Image
fitness

Súčasťou Vodného raja sú tenisové a volejbalové kurty, na ktorých sa každoročne konajú medzinárodné turnaje vo volejbale. V blízkosti Vodného raja sú cyklistické trasy a areál pre hráčov paintballu.

K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a pizzeria s kvalitným sortimentom originálnych talianskych špecialít a šalátov.