Bazény

AVA Thermalpark Diakovce ponúka relax v 5 bazénoch s geotermálnou vodou, z toho 2 relaxačné perličkové s masážnymi lehátkami, tryskami, chrličmi, 1 total relax s masážnymi sedadlami a tryskami, 1 plavecký a 1 detský bazén s veľkým vodným hradom a s množstvom atrakcií, 2 tobogany.


Aktivity

V rámci areálu kúpaliska je možné využiť široké spektrum športových a zábavných akcií pre deti i dospelých.


Detský kútik

KIDS ZÓNA s detskými nafukovacími hradmi, trampolínou, zábavnými automatmi, programom s animátorkami, penovou párty, vystúpeniami sa teší veľkej obľube menších i väčších detí.


Občerstvenie

Pre milovníkov dobrého jedla sme rozšírili naše služby v oblasti gastronómie, s cieľom, aby klient odchádzal spokojný. V našom portfóliu nájdete od gazdovských pochúťok až po sladké maškrty pre najmenších, a to všetko podávané v príjemnom prostredí. Neoddeliteľnou súčasťou je aj Pool bar s osviežujúcimi lahodnými nápojmi.


Ubytovanie

Chaty "Obláčik" s najmodernejším vybavením kategórie all inclusive sú klimatizované, vybavené kuchyňou a kúpeľnou

Chaty „ Slniečko“ s turistickým vybavením, potešia hostí hľadajúcich tradičný štýl chatového ubytovania

Dvojpodlažný hotel Hviezda so 44 útulnými rekonštruovanými dvojlôžkovými izbami s celkovou kapacitou až 88 lôžok vrátane kuchynky a spoločným sociálnym zariadením na každom podlaží, ponúka komfortné ubytovanie.

V kempe určenom pre karavanistov a stany sú kompletne zrekonštruované pôvodné objekty v ktorých vznikli nové sociálne zariadenia, kuchynka, práčovňa a spoločenská miestnosť čo vysoko cenia vášniví karavanisti a kempisti.