Bazény

Pre milovníkov vody a vodných športov sú k dispozícii 4 bazény, konkrétne sa môžete tešiť na 1 plavecký bazén, 1 rekreačný bazén s príjemnou teplotou 30˚C až 32˚C s vodnými tryskami, ležadlami priamo vode. Pre najmenších máme 2 bazény (30 st. Celzia) do 4 roky a 6 rokov.


Aktivity

Ava life zóna poskytuje široké spektrum aktivít ako sú obnovené bazény s termálnou vodou, veľkú kids zónu pre deti a pripravujeme pre vás aj ponuku eventov.


Detský kútik

Pre detičky máme pripravený úžasný detský svet s animátorkami, ktoré sa postarajú o vaše ratolesti. Čaká na nich detský zábavný svet s trampolínou, preliezkami, pieskoviskom, skákacím hradom a mnoho ďalšieho.


Občerstvenie

Pre milovníkov dobrého jedla Ava aquapark vďaka šikovným kuchárom má pripravenú širokú škálu občerstvenia. Neoddeliteľnou súčasťou je i Pool bar, ktorý poskytuje osviežujúce nápoje. Okrem osvieženia a dobrej zábavy je tu aj možnosť ubytovania v chatovej i stanovej osade, ale aj v autokempingu.


Ubytovanie

Chatová osada
Ponúka celkom 12 obnovených chatiek. Delia sa na slnečnú a mesačnú alej. Slnečná alej poskytuje 6 chatiek pre 3 osoby a v rámci mesačnej aleje bude možné sa ubytovať v 6 chatkách, ktoré sú maximálne pre 4 osoby.

Stanová osada
Pre milovníkov prírody máme pripravených 5 rodinných nafukovacích stanov maximálne pre 6 osôb.

Autokemping
Keď vás láka skôr dobrodružstvo na 4 kolesách, tak Ava aquapark počas celého leta má pre vás nachystaný veľký autokemping. Je určený pre pobyt v obytnom prívese či karavane. V areáli na vás čaká aj vybudované sociálno-hygienické zariadenie, kuchynka a práčovňa.