Bazény

Aquatermal Strehová je areál s celoročnou prevádzkou. Počas celého roku sú otvorené vnútorné bazény a wellness centrum. Počas letných mesiacov (jún – september) je otvorený aj vonkajší areál – Kupko Strehová. Novozrekonštruovaný areál kúpaliska má kapacitu až 3000 okamžitých návštevníkov a ponúka 6 bazénov s termálnou vodou, kde si každý príde na svoje. Voda dosahuje od 24 do 36°C.

 

Zábavný bazén

 • hĺbka 1,10 – 1,20 m,
 • rozmery 12,65 x 25,96 m

Bazén s 50 m tobogánom zaručuje istú zábavu, pre deti sa v ňom nachádzajú ďalšie 2 šmýkačky.


Antikorový oddychový bazén

 • hĺbka 1,15 m
 • rozmery 1,10 x 8 m

Bazén s teplotou až 36°C blahodárne pôsobí na kĺby a pohybové ústrojenstvo. Prietokový bazén s termálnou vodou, ktorá sa upravuje iba minimálne.

 


Vírivý bazén

 • hĺbka 1,10 – 1,12 m
 • rozmery 10 x 8 m

Najobľúbenejší bazén, kde nájdu zaľúbenie všetky vekové kategórie. Bublinky sú veľmi príjemné a v kombinácii s teplou vodou aj blahodarné.Detský bazén

 • hĺbka 0,15-0,40 m
 • rozmery 4,50 x 7,5 m

Bazén obohatený atrakciami pre deti ako vodný hríb či vodné trysky nadchne malých návštevníkov.


Rekreačný bazén

 • hĺbka 1,10 m
 • rozmery 24,25 x 10,14 m

Obľúbený bazén pre zábavu v bazéne a vodné hry.


Viacúčelový 50 m bazén

 • hĺbka 1,10-1,30 m
 • rozmery 17,71 x 49,72 m

50 metrový bazén určený pre plavcov, ale aj zábavu a vodné hry.

Kupko AQUATERMAL je lákadlom predovšetkým pre rodiny, ktoré tu spolu počas slnečných dní strávia príjemné chvíle.


Atrakcie

Termálne kúpalisko Kupko Strehová ponúka okrem 6 bazénov mnoho priestoru pre oddych, ale aj zábavu. Veľký areál je prevažne pokrytý trávou a poskytuje miesto pre rôzne športy. Okrem toho je k dispozícii aj pieskové ihrisko pre plážový volejbal. Deti strávia pekné chvíle v priestrannom detskom ihrisku s množstvom šmýkačiek, hojdačiek a prekážok.


Stravovanie

Gastronomické špeciality si môžete vychutnať v reštaurácii Hotela Aquatermal***. Ak hľadáte niečo rýchle pod zub, v areáli sa nachádza viacero bufetov s rozličnou ponukou – langoše, pizze, minútky alebo hotové jedlá. Samozrejmosťou je široká ponuka nápojov a tiež zmrzliny.


Tobogány

V areáli kúpaliska je k dispozícii hneď niekoľko tobogánov a šmýkačiek. Do zábavného bazéna sa detičky môžu pospúšťať na dvoch červeno-žltých šmýkačkách a na jednom modrom tobogáne. Do 50m viacúčelového bazéna sa môžete spustiť na obľúbenej trojšmýkačke, ktorá zaručí množstvo zábavy. Najväčším tobogánom je veľký zelený tobogán, na ktorom sa môžete spúšťať len na raftoch, a to jednotlivo alebo ako dvojica.

Pri využívaní akejkoľvek atrakcie Vás prosíme o pozornosť na bezpečnosť, o zodpovednosť za deti, ktoré sú s Vami a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom. Veríme, že sa každý návštevník u nás bude cítiť dobre.


Animácie

Celé leto sú na Kupku s vami naši skvelí animátori, ktorí sa postarajú o spestrenie vášho dňa. Vždy dobre naladení, s úsmevom a energiou, zabavia deti aj dospelých. Rôzne súťaže, hry, mini disco show, či dynamické aquagymy! O zábavu je vďaka nim každý deň u nás postarané!