BAZÉNY

 

Sample Image
Krytý relaxačný bazén s geotermálnou vodou vyhrievanou na 30 až 32°C, rozmermi 7 x 8m a hĺbkou 1,4m je určený na relaxáciu a rekreačné plávanie. Súčasťou priestoru bazéna sú sprchy s teplou vodou, šatne pre ženy a mužov s odkladacími skrinkami, ktoré sú na zámok.

Sample Image
Horúce vaňové kúpele
Horúce vaňové boxy s geotermálnou vodou napúšťané na vami požadovanú teplotu. V hale je päť boxov s jednou vaňou a jeden box s dvoma vaňami. Relaxáciu vo vani Vám umocnia kryštalické, vonné, špeciálne soli a mnoho iných solí do kúpeľa.

Sample Image
Plavecký bazén
Plavecký bazén s rozmermi 50 x 15 m a hĺbkou termálnej vody od 1,4 do 2,5 m je určený na aktívne plávanie. Bazén je čistený dva krát do týždňa.

Sample Image
Rodinný bazén
Rodinný bazén s rozmermi 15 x 15 m a hĺbkou termálnej vody 1,4 m je určený pre rodiny s deťmi, ktoré nie sú zdatní v plávaní a je možné používať v tomto bazéne aj plávacie pomôcky, ktoré je možné zakúpiť priamo vo Wellness centre. Atrakciou je vodopád umiestnený na predeľovacej priečke s plaveckým bazénom.

Sample Image
Detský bazén
Detský bazén s rozmermi 25 x 10 m a hĺbkou termálnej vody 30 až 50 cm, je určený iba pre deti do 10 rokov. Atrakciou v bazéne je vodný hríb v strede bazéna z ktorého steká voda. Bazén je čistený každý deň.

Sample Image
Travertínové bazény /Rímske/
Travertínové bazény inak nazývané aj rímskymy sú vybudované z prírodného kameňa. Bazény sú určené na sedenie. Termálna voda, ktorá je púšťaná do týchto bazénov je celodenne cirkulovaná čiže celodenne čistá a čistené každý deň.

 

WELLNESS

Návštevníci môžu využiť regeneračnú masáž chrbta, masáž nôh, celého tela, lymfodrenáž tváre, hlavy, krku, anticelulitídny program, masáž horúcimi lanovými kameňmi, reflexnú masáž chodidiel, dlaní, rašelinový zábal, thajskú masáž, 6 vaňových individuálnych kúpeľov, perličkový kúpeľ, soľné lampy, aromaterapiu, pravidelné jogové programy, relaxačno-rekondičné programy, individuálne posilňovacie cvičenia, aerobic a aquagymnastiku. V areáli sú prezliekarne, oddychová trávnatá plocha, hygienické zariadenia, ihrisko na petanque, pinpongový stôl, bufet Aqua, Slovenská reštaurácia.