Krytý rekreačný komplex s celoročnou prevádzkou očakáva denne od 9.00 do 20.00 hod. svojich ctených návštevníkov.

Jedným z hlavných dôvodov návštevy termálneho kúpaliska a aquaparku THERMAL CORVINUS je výnimočná termálna voda, ktorá dokáže zrevitalizovať celý organizmus. Jej zdrojom sú dva geotermálne vrty hlboké 1500 a 2500 metrov, s teplotou vody 54°C a 72°C a výdatnosťou 8 l/s a 15 l/s. Celková mineralizácia vody na základe rozborov vykazuje hodnotu 1100mg/l, vďaka čomu sa zaraďuje do triedy „stredne mineralizovaných termálnych vôd“. Toto chemické zloženie, ale aj fyzikálne vlastnosti a to najmä teplota vody a osmotická koncentrácia majú blahodarné účinky na ľudský organizmus.


ZARIADENIA S CELOROČNOU PREVÁDZKOU

KRYTÝ BAZÉN

Hala, v ktorej sa nachádza krytý bazén slúži ako malý rodinný aquapark. V krytom bazéne s atypickým tvarom je možnosť plávania i relaxu. Priamo v bazéne sa nachádza perličkový kúpeľ a detský bazén s hracími elementmi. Vedľa sa nachádzajú bar, sociálne miestnosti, sprchy, oddychový priestor a celoročné tobogany Red Ring (66,7m) a Black Led (67,5m).


POLOKRYTÝ SEDACÍ BAZÉN 

Z celkovej plochy bazéna so sedadlami po celom obvode je krytá iba jedna tretina, ktorá je prepojená s vonkajšou časťou otvorom v stene. Vodné trysky, masážne sprchy a teplá termálna voda poskytujú možnosť kúpania sa aj v najtuhšej zime. Sálajúca para medzi vločkami snehu privodí nezabudnuteľný zážitok počas pobytu na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi. Pre deti do 3 rokov sa pobyt v bazéne neodporúča.


RODINNÝ A ZÁBAVNÝ BAZÉN

Bazén s klesajúcim dnom, si získal medzi rodičmi a deťmi prvé miesto. V interaktívnom vodnom ihrisku s „ Vodnou vežou“ sa nachádzajú vodopády, vodné sprchy, 500 litrové vedro, vodné clony, vodné delá, kĺzačky a okolo bazéna oddychový priestor s lehátkami a barom. Množstvo rozmanitých vodných atrakcií najzábavnejšej časti kúpaliska, poskytne relax a zábavu počas pobytu v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi. Kvôli bezpečnosti počas pobytu detí v bazéne sa odporúča neustály dohľad nad deťmi.


REKREAČNÝ BAZÉN S HYDROMASÁŽAMI A VODOPÁDMI

Zastrešená časť chráni návštevníkov pred slnečnými lúčmi. Vodotrysky a vodopády poskytnú masáž pokožky a celého tela. V prípade nepriaznivého počasia sa teplota vody v bazéne môže líšiť od preferovanej hodnoty. V prípade nepriaznivého počasia sú vodné trysky mimo prevádzky.


PERLIČKOVÝ KÚPEĽ

Stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. V perličkovom kúpeli v THERMAL CORVINUS Veľký Meder si užijete chvíle pohody a relaxu. Bazén je v prevádzke denne od 9:30 do 18:00,  Maximálna kapacita: 9 osôb, Perličkový kúpeľ trvá 15 min., Pauza:11:00 – 11:30, 13:00 – 14:00, 16:00 – 16:30


KRYTÝ PLAVECKÝ BAZÉN

Plavecký bazén poskytne možnosť na plávanie, na aktivity ako napr. plavecké kurzy pre deti materských a základných škôl, športové aktivity kolektívov a pod. BAZÉN JE V PREVÁDZKE CELOROČNE! Bez plaveckej čiapky je vstup do bazéna zakázaný!


KRYTÝ DETSKÝ BAZÉN S HRACÍMI ELEMENTMI

Bazén je v prevádzke celoročne! Detský bazén so šmýkačkou a pestrofarebnými hracími elementmi s jemnými prúdmi vody, zaručí príjemnú zábavu deťom počas pobytu v THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Kvôli bezpečnosti počas pobytu detí v bazéne sa odporúča neustály dohľad nad deťmi.

 

 

ZARIADENIA SO SEZÓNNOU PREVÁDZKOU

 

PLAVECKÝ BAZÉN

Bazén je v prevádzke počas letných mesiacov. Plavecký bazén ponúka športové, odpočinkové i kondičné plávanie pre návštevníkov THERMAL CORVINUSU.


TALIANSKY BAZÉN

Bazén je vybudovaný vo vonkajšom areáli pri lesoparku. Má rozlohu 313 m2, teplotu vody 25-28°C a klesajúce dno s hĺbkou od 80 do 160 cm. Bazén poskytuje priestor na plávanie od skorých jarných mesiacov.

 

VONKAJŠÍ DETSKÝ BAZÉN S HRACÍMI ELEMENTMI

Kvôli bezpečnosti počas pobytu detí v bazéne sa odporúča neustály dohľad nad deťmi. Bazén je v prevádzke v mesiaci jún v prípade priaznivého počasia cez víkendy, počas letných mesiacov denne.

 

BAZÉN S UNÁŠAJÚCOU VODOU

Teplota vody v bazéne sa môže líšiť od preferovanej hodnoty! Bazén s unášajúcou vodou, relaxačnou jaskyňou (perličkový bazén s lavičkami a vodopádom), ostrovom s fontánou a mečom kráľa Mateja, dobovými strážnymi vežami i pieskovou plážou, hniezdom čierneho havrana s ukradnutým kráľovským prsteňom, poskytnú úžasný zážitok a relax pre celú rodinu. Doba prevádzky prúdenia vody a perličkového kúpeľa v relaxačnej jaskyni je v pravidelných intervaloch od 10:00 hod. do 19:00 hod. v každej hodine od 20 -tej do 40 -tej minúty.

 

VLNOVÝ BAZÉN S DETSKÝM BAZÉNOM A SPRAYPARKOM

Teplota vody v bazéne sa môže líšiť od preferovanej hodnoty! Bazén ponúka jedinečné zážitky pre všetky vekové kategórie, simulácia vlnenia vody privodí pocit ako na morskom pobreží. Doba prevádzky vĺn je v pravidelných intervaloch každú začatú hodinu 20 min. od 10:00 hod. do 19:00 hod. Detský bazén (hĺbka vody 0,3 m) v blízkosti atrakcie pre dospelých, poteší detičky pestrofarebnými vodnými elementmi, vodným prúdom i šmýkačkou.

SPRAY PARK(prevádzkuje počas letných mesiacov). Nespočetné množstvo vodných trysiek Sprayparku, šantenie medzi vodnými clonami privodí nezabudnuteľné zážitky pre tých najmenších.

 

SKOKANSKÝ BAZÉN

Teplota vody v bazéne sa môže líšiť od preferovanej hodnoty! Okrem zážitku zo skákania ponúka bazén pre zdatnejších využiť lezeckú stenu nad vodou, či úžasný pohľad z vodopádov. Zo skokanského bazéna, ktorý má nepravidelný tvar, sa skáče zo skokanských blokov alebo plošín z výšky 1,50 m, 2,60 m a 3,60 m nad hladinou vody. Bazén je v prevádzke počas letných mesiacov.

 

 

LETNÉ ATRAKCIE

 

CELOROČNÉ TOBOGANY

Red ring (56 m) a Black led (65 m) so svetelnými efektmi ponúkajú nezabudnuteľný zážitok pre deti i dospelých počas celého roka. Návštevníkov púšťajú semafory automaticky a zabrzdí ich voda na "pristávacej dráhe" Táto obľúbená atrakcia sa nachádza pri krytom bazéne a môže ju každý využiť ZADARMO. Šmýkať sa je povolené deťom od výšky 110cm, alebo 7 rokov, a to pod dohľadom dospelej osoby.

 

CELOROČNÉ DETSKÉ IHRISKO

DEŤOM MÁTE MOŽNOSŤ DAROVAŤ VIAC AKO DARČEK Tou je možnosť prežitia neopakovateľných chvíľ a krásnych zážitkov na bezpečných farebných elementoch ihriska vo vstupnej hale kúpaliska THERMAL CORVINUS. Realita sa stráca a detské ihrisko sa okamžite zmení pre deti na rozprávkový svet. Objavia svet prostredníctvom hier. Behajú, špĺhajú sa, lozia hore, dole, do vnútra, von, za a medzi.... Aktivity na ihrisku stimulujú nielen telesný vývoj ale aj pamäť, fantáziu, vnímanie a rečové schopnosti detí. Ihrisko, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci, ktorým na nich záleží.

OSLAVY NARODENÍN ALEBO MENÍN SVOJEJ RATOLESTI NETRADIČNE V PRIESTOROCH DETSKÉHO IHRISKA SO SVOJIMI KAMARÁTMI

Ponúkame Vám dokonalý priestor pre organizáciu detskej narodeninovej oslavy alebo oslavy menín . Reštaurácia "Thermal" Vám zabezpečí občerstvenie vrátane slávnostnej torty (zákuskov, pagáčikov, chlebíčkov, ovocia atď.). Vy si môžete posedieť s Vašimi priateľmi a rodičmi ostatných detí, kým sa deti budú zabávať so svojimi kamarátmi. Veríme, že Vaše dieťatko bude mať oslavu presne takú, ako si vysnívalo a všetci ste si ju užili bez starostí.

 

INTERAKTÍVNE VODNÉ IHRISKO

V interaktívnom vodnom ihrisku s „Vodnou vežou“ v rodinnom zábavnom bazéne sa nachádzajú vodopády, vodné sprchy, 500 litrové vedro, vodné clony, vodné delá, kĺzačky a okolo bazéna oddychový priestor s lehatkami a barom. Množstvo rozmanitých vodných atrakcií najzábavnejšej časti kúpaliska, poskytne relax a zábavu počas pobytu v THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi. Kvôli bezpečnosti počas používania bazéna odporúčame neustály dohľad nad deťmi.


ŠPORTOVÉ IHRISKO

V letnej sezóne je dispozícii pre milovníkov aktívneho odpočinku športové pieskové ihrisko.

 

HRAD ORLIAKA MORSKÉHO A DOBRODRUŽNÝ LES

Detské ihrisko "Hrad Orliaka Morského" má vkusnú a účelnú architektúru. Bolo postavené podľa návrhov akademického sochára Jozefa Kliského. Zachovanie pôvodného tvaru dreveného materiálu robí každý kus ihriska originálnym a jedinečným. Hracie prvky ako malý labyrint, šmýkačky, hojdačky, preliezačky, lezecké steny sú vyhotovené z agátového dreva. Inšpirujú fantáziu, podporujú estetické cítenie a dávajú priestor športovým prvkom, ktoré rozvíjajú motorické zručnosti detí a mládeže. Deti sa môžu hrať pri pobyte na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi pod dohľadom rodičov v príjemnom a ekologicky bezpečnom prostredí.


KORYTNAČÍ HRAD

Detské ihrisko "Korytnačí hrad“ sa nachádza pri vonkajšom detskom bazéne termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V teplých letných mesiacoch tu nájdu deti pod korunami stromov príjemný chládok a možnosť zabaviť sa na hojdačkách, šmýkačkách, preliezačkách, lezeckých stenách. Ihrisko má vkusnú a účelnú architektúru, bol naplánovaný akademickým sochárom Jozefom Kliským. Jednotlivé prvky sú vyrobené prevažne z prírodného materiálu.
Našich najmenších návštevníkov tu čaká veľa krásnych chvíľ a zážitkov.


TOBOGANOVÝ PARK

Zažite patričnú dávku adrenalínu a nezabudnuteľný zážitok! Odvážlivcov čakajú tobogany: TUNNEL - FUNNEL, VAHADLO, FAMILY SLIDE, MULTISLIDE spolu so 7 šmykacími dráhami a 450 m dlhou šmykacou plochou. Toboganový park je v prevádzke počas letných mesiacov!


ANIMÁCIA

SLUŽBY

 

  • Soľná komora
  • Masáže
  • Bioterapia s rybičkami
  • Kozmetika
  • Pedikúra
  • Reštaurácie