Adrenalínová zóna

V novej celoročne otvorenej adrenalínovej zóne nájdete 30m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím. Všetky deti si užijú zábavu v novom bazéne s hradom, detskými vodnými atrakciami, šmýkačkami, mini-toboganmi, vodnými delami a striekačkami...Užite si jazdu na najdlhšom tobogane na Slovensku, alebo si zmerajte čas so svojim súperom na závodnom tobogane so zvukom a silou motora formule F1. Netradičné zážitky Vám prinesie jazda na tobogane so špeciálnymi svetelnými a zvukovými efektami.

thumb vlny-3 thumb detsky-hrad-2 vlny-1

 

Vonkajšie bazény s geotermálnou vodou

K dispozícii je 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 m o teplote 60,5°C. Teplota vody v bazénoch je od 24 do 39°C. K dispozícii: 2 plavecké bazény, 5 oddychových bazénov -1 z antikora (B1, B3, B4, B5, B6), 1 neplavecký toboganový bazén. 7 bazénov je otvorených CELOROČNE. Bazény sú vhodné pre všetky vekové kategorie. V oddychových bazénoch sú k dispozícii rôzne vodné atrakcie ako napr. podvodné ležadlá po okrajoch bazénov, vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša...

Sample Image Sample Image Sample Image

 

Vonkajšie bazény z antikora s čírou ohrievanou vodou

Teplota vody v bazénoch je od 24 do 37°C. Bazény sú v prevádzke počas letnej sezóny, sú vhodné pre všetky vekové kategorie.
K dispozícii:
Olympijský plavecký bazén ŠPORT 25 m - plocha 336 m2, 6 plávacích dráh, štartovacie bloky. Oddychový bazén s atrakciami MARA - plocha 600 m2 po obvode s podvodnými ležadlami a lavicami s masážnymi tryskami. Detský bazén - plocha 100 m2, atrakcie – striekajúca fontánka a ježko. Divoká rieka“ - plocha 125 m2, 9 zapustených trysiek vytvára prúd vody a unáša návštevníkov. Neplavecký toboganový bazén.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Vnútorné bazény


NÁŠ TYP: Areál je vhodný pre všetky vekové kategorie. Všetky vnútorné bazény sú z NEREZU. Veľký plavecký s chrličmi, relaxačný bazén so sedacími lavicami a masážnymi tryskami, detský bazén s vodným ježkom. V areáli je aj vnútorný atnikorový tobogan. Ohrievaná pitná voda s teplotou 27 do 39°C.


Sample Image
Veľký plavecký bazén – nerezový tobogán, chŕliče, masážne trysky, Po obvode bazénov s celkovou dĺžkou 43 m, s prevýšením 4,5 m sú sedacie schody

 

Sample Image
Sedací bazén – množstvo atrakcií priamo v bazéne (lavica pod vodou, vzduchová lavica, masážne trysky, chŕliče, bublinkovače) Reflektor dodáva osobitnú atmosféru osvetlenia bazénov. Teplota vody 36 - 40°C.

 

Sample Image
Celoročne otvorené átrium s antikorovými whirlpoolmi pod holým nebom.
Detský bazén – pre deti je pripravená šmýkačka, vodný hríb, vodný ježko

 

Vitálny svet - zdravie a relax

Sample Image
Bylinková inhalácia
Príjemné vône liečivých byliniek sa menia v ľubovoľných intervaloch a tie blahodarne pôsobia na všetky zmysly a orgány.Zaujímavý je aj protistresový účinok. Príjemná aróma a teplo 25º - 30ºC, v ktorom môžete spokojne pobudnúť.

Soľná inhalácia
Soľ má priaznivé účinky hlavne na pokožku, zabezpečuje prirodzený peeling a celkové prekrvenie. Vhodná pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest. 40% pary, zvyšok soli a soľanky – čiže slaný vzduch. Príjemné prostredie s pyramídami soli a tečúca voda pomedzi brezové konáriky, kde môže každý návštevník inhalovať maximálne 20 minút.
Po prvých príjemných procedúrach, oproti bylinkovej a soľnej inhalácii sú sprchy v zaujímavom tvare srdiečka, kde je možné ochladiť sa a osviežiť medzi procedúrami.

Sample Image
Mentolová inhalácia
Sila mentolu z lístkov mäty piepornej spolu s parou veľmi dobre pôsobí na pľúca, prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky.
Príjemné sedenie s vyhrievanými stenami, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre naše telo a dušu.

Sample Image
Rímsky kúpeľ
Rovnako božsky sa budete cítiť v parnom a horúcom prostredí, kde na Vás zvrchu pôsobí para a od nôh príjemné teplo.
Pocítite pôžitky a harmóniu organizmu ako za dávnych blažených rímskych dôb.Blahodarné účinky kúpeľa pôsobia protizápalovo a zmierňujú nervozitu.

Sample Image
Horúca fínska sauna
Klasické saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu.
Príjemný relax dodá energiu a odbúra stres.

 

Sample Image
Kneippov kúpeľ
Odhodláte sa vstúpiť na cestu prekvapenia? Prechádzka po bazénikoch, v ktorých sú na dne kamienky a kde sa strieda horúca a studená voda i bublinky. Príjemné prekvapenie dopĺňa suchá hmla a zvrchu sa môžete ochladiť umelým snehom. Kúpeľ prekrví vaše dolné končatiny, stimuluje krvný obeh a podporuje imunitu organizmu.

Sample Image
Whirpool
Pôžitok z malých bubliniek v hydromasážnom kruhovom bazéne o priemere 4,5 m, ktorý pohladí každý kúsok vášho tela.
Hviezdna obloha a pôžitok z mikromasáže pomáha k lepšiemu prekrveniu i celkovej svalovej relaxácii organizmu.

Tepidárium
Príjemne unavený a rozhorúčený organizmus môžme nechať chvíľu odpočinúť a nechať sa unášať blahodárnymi účinkami otuženého tela.
9 vyhrievaných ležadiel vám poskytne túto možnosť.

Ochladzovací bazén
Striedanie pobytu v jednotlivých saunách s ochladzovaním organizmu v bazéne s ľadovou vodou.
Veľmi dobre pôsobí na prekrvenie tela a pomáha k otužilosti.

Sample Image
Bešeňovské skaly
Nič nie je lepšie na opuchnuté nohy ako masáž s vodnými tryskami.
Atmosféru dodáva studená para.

 

Sample Image
Pramenitá voda
Pravidelný pitný režim zabezpečí čistá alebo sýtená voda z prameňa.

Vodná smršť
Rozhorúčenú pokožku osvieži efekt studenej a teplej vody.
Táto ochladzujúca procedúra napomáha k väčšej otužilosti i k lepšiemu prekrveniu tela.
Hydromasážna sprcha
Teplota vody a sila tlaku masážnych trysiek príjemne osvieži telo a zbaví stresu.
Je vhodná po fyzickej i psychickej záťaži.

Sample Image
Zlaté kreslo
Kreslo z 24 karátového zlata splní všetky sny.
Stačí sa naň len posadiť...

Relax centrum - oddych a zábava

Sample Image
Medová masáž – detoxikačná
Pri medovej masáži sa používa pumpovací hmat, ktorý odstraňuje toxíny z tkanív von. Toxíny poznať počas masáže na koži a vypadajú ako žuvačka.
Bankovanie
Ide o hĺbková masáž, pri ktorej dochádza k uvoľneniu svalových spazmov, pomáha pri bolestiach chrbtice, uvoľňuje soli a cudzorodé látky v tele.
Reflexná masáž
Je veľmi účinná na prevenciu a uvoľnenie porúch nášho organizmu.

Sample Image
Lymfodrenážna masáž
Spôsob ošetrenia kože a podkožia. Zlepšuje metabolizmus organizmu a pôsobí na detoxikáciu, akné, celulitídu, omladí pokožku tela.
Špeciálna technika na odstránenie celulitídy na bruchu i stehnách, regeneruje organizmus.
Klasická masáž
Vhodná pri bolestiach chrbta i celého tela, pôsobí na stav centrálneho nervového systému.
Športová masáž
Uvoľňuje napätie svalstva, zlepšuje pohyblivosť. Prevádzaná intenzívnejším tlakom a s vyšším tempom.

Sample Image
Rašelinové zábaly
Klasická kúpeľná procedúra využívajúca blahodarne sily prírody prevádzaná modernou formou jednorázových rašelinových zábalov, ktoré majú veľký vplyv na proces uzdravovania.
Lávové kamene
Masáž sa robí horúcimi lávovými kameňmi, kde dochádza k uvoľneniu svalstva. Pozitívne vplýva na lymfatický systém.
Relaxačná masáž
Uvoľňuje napätie a vplýva na celkovú fyzickú a psychickú relaxáciu.

Sample Image
Fitness
Aj vy po zime zisťujete, že máte nejaké kilá navyše? Chcete ich stratiť v posilňovni? Žiaden problém! Už je to možné aj v Thermal parku Bešeňová.

Svetelná terapia BIOPTRON
Ošetrenie kože pomocou žiarenia biolampy. Pokožka tela sa omladí, zbaví sa celulitídy, jaziev. Odporúčaná dĺžka procedúry 6 minút.

Solárium
Opálené telo získate,ak využijete naše nové SOLÁRIUM TURBO. Pri počúvaní hudby s arómou,klímou a osviežovačom na tvár,získa vaša pokožka bronzový nádych.

Sample Image
Manikúra a pedikúra
Doprajte si komplexnú a profesionálnu starostlivosť o vaše ruky a nohy.

 

Stravovanie

Sample Image
Reštaurácia Hotel Termal
Je súčasťou Hotela Termal. Ponúka priamy výhľad do termálnych bazénov, široký výber jedál z domácej a medzinárodnej kuchyne, obohatený o ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov. v ponuke pestrá ponuka kvalitných značkových vín.

Sample Image
Aqua bar
Bar, do ktorého sa vchádza priamo z bazénov. Ponuka studených a teplých nealko nápojov, alkoholických nápojov a zmrzlinových pohárov, múčniky a dezerty.

 

Sample Image
Steak House
Je súčasťou Hotela Giga. Ponúka priamy výhľad do areálu, široký sortiment špecialít na rošte a na grile, poskytuje nadštandardné reštauračné a spoločensko – zábavné služby.

 

Sample Image

Café de Luka
Je súčasťou Hotela Luka. Ponúka široký sortiment studených a teplých nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov, posedenie pri dobrom víne a príjemnej hudbe do neskorých nočných hodín.

Fastfood
Ponúka pestrý výber hotových teplých i studených jedál,    šaláty,    menu pre deti, nealko a alkoholické nápoje.

Sample Image