zrub02mZrub Liptov sa nachádza v chatovej osade na začiatku dediny Liptovský Trnovec v blízkosti hlavnej prístupovej cesty iba 4 km od okresného mesta Liptovský Mikuláš a 60 km od letiska v Poprade. Preźijete tu krásnu dovolenku v príjemnom prírodnom prostredí v novopostavenom zrube disponujúcom kompletným vybavením. Liptovská Mara, Tatralandia, Bešeňová sú na dosah...

telefón: +421 918 057 138
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.zrubliptov.sk

 

Celková kapacita zariadenia je 10 lôžok. V podkroví sa nachádzajú dve dvojlôžkové a jedna štvorlôžková izba. Na každom podlaží sa nachádza kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.

Zariadená kuchyňa s kompletným vybavením, chladničkou, riadmi, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnkou sa nachádza na prízemí. Pobyt si môžete spríjemniť aj posedením na terase alebo grilovaním, taktiež môžete využiť spoločenskú miestnosť s dvoma lôžkami. Ak máte ratolesti určite oceníte možnosť využiť detský kútik.


Zrub je k dispozícii celoročne. V cene ubytovania sú zahrnuté aj energie.

Cena za ubytovanie je jednotná za celý objekt, a to 100 € (3012,60 Sk) / noc.

Pri pobytoch na 7 a viac nocí je zľava 5%, pri pobytoch 14 a viac nocí 10%

Ak si želáte ubytovanie rezervovať je potrebná záloha 100 € na účet.

Rezervácia je možná minimálne na 2 noci a viac.

Zvyšok ceny bude doplatený pri ubytovaní sa.

V celom objekte sa nesmie fajčiť a takisto je zakázané vodiť do zrubu domáce zvieratá.

Pri zrube sa nachádza neplatené parkovisko pre 2 autá.


ZRUB LIPTOV

Chatová osada Liptovský Trnovec, okres Liptovský Mikuláš
telefón: +421 918 057 138
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.zrubliptov.sk